Březen 2012

Dvě možnosti

29. března 2012 v 15:53 | Hank009 |  Články
Jan se probudil překvapen. Žádná bolest hlavy (kámoš Headache má asi dovolenou), minimální únava. Sakra, to není normální. Co včera dělal? Aha, že by to bylo tím, že vůbec nepil? Jasný, to je ono. Takže přátelé, jestli máte pocit, že je lepší pocit probudit se ráno skoro fajn, nechlastejte. Blbost, co? Taky si myslím.
Když se ráno člověk probudí s kocovinou, nemusí přemýšlet, jak začne den. Úkony jsou stejný. Máte prakticky dvě možnosti. Buď chlastat dál a bezstarostný rána nechat na později (k čemuž se přikláním) nebo se začít léčit. Což je taky fajn. Tělo je na vás pěkně nasraný a dává vám to pekelně sežrat. Může to ovšem vést znovu k tomu, že si dáte panáčka a na chvilku deprese oddálíte. To se nesmí stát! To bych tady nemusel psát o dvou možnostech.
Když tak nad tím přemýšlím, nepřipadá vám to jako alkoholismus? Že jo?
Ale hovno!
Když je člověk alkáč, tak nemá dvě možnosti. Zbývá mu jen ta první.
A co zítra? Budeme se muset rozhodovat, kterou možnost zvolíme nebo jen suše naklušeme do práce?

Jedna

29. března 2012 v 15:39 | Hank009 |  Články
A tak se jedno ponuré ranní odpoledne probouzí Jan. Je to vlastně dopoledne a není to ani ráno. Slunce svítí a hezky hřeje. Ta temnota je uvnitř jeho hlavy. Jsou to post chlastací stavy. Ta velká žhavá koule, co putuje každej zatracenej den po obloze, která se zdá být modrá, má kurva sílu. Když už ani obloha není taková, jak se zdá, tak čemu má člověk na tomhle světě věřit? Není doopravdy modrá. Fakt je ten, že ji jako modrou vidíme, ale je to opticky klam. Ve skutečnosti je černá. Dokážete si představit černou oblohu? To je deprese, co? Pravda je taková, že dokonce i příroda se dopouští milosrdné lži. Jinak by po ty kulatý placce chodilo daleko víc šílenců, než dosud chodí. Ale hovno! Pravda je ta, ze světlo procházející atmosférou se láme, nebo co vlastně dělá, a projevuje se jeho modré spektrum. Tak a co řeknete teď?

Jaro

25. března 2012 v 18:43 Články

Mame tady jaro. To je bez diskuze. A i pres to, je to tema cislo jedna. Veskera media cpou do lidi svinstva ohledne jara. Jo, je to moje nejoblibenejsi obdobi, ale proc okolo toho delat takovej humbuk? Lidi jsou z medii uplne zblbly a kdyby v blesku napsali, ze hovno Vaclava Klause voni, tak by se populace rozdelila na tri tabory. Prvni by zastaval nazor blesku, druhy by ho vyvracel. A pak tu mame treti tabor, ktery tahle svinstva necte a zastava nazor, ze zabyvani se kauzami tohoto typu je ztrata casu. Ale ze vsech stran na tyto lidi chrli ostatni dva tabory otazky a chteji vedet jaky je vas nazor. A pak se strasne podivi, ze je vam to u prdele a jeste vas narknou z toho, ze se nezajimate o to, co se deje. A prave takhle media manipuji s lidmi. Kdo nevi, ze hovno pana Prezidenta voni nebo ze je tu jaro je out. Opradu potrebujeme zit takhle? To nemame nic lepsiho na praci? Je tu jaro lidi, cas lasky a milovani! Jo a hovno smrdi kazdymu, at je to treba vladce vesmiru.