Chlapi, fotbal a pivo

7. května 2012 v 10:39 | Hank009 |  Články
Je zvláštní, jak se dokážou chlapi rychle domluvit (během jedné hodiny) a seskupit se i při sebemenší příležitosti. Pokud příležitost nemají, tak si ji uměle vytvoří. Uvedu názorný příklad. Jednoho studeného jarního dne, kdy foukal nesnesitelný vítr se sešla početná banda borců na fotbalovém okresním přeboru dorostenců. Fakt je, že se na hřišti točí pivo a člověk se zdarma mrkne na fotbal. Ale v takové zimě, ve které se nechce nikomu ani vycházet z domu? Jo, i tohle všechno dokáží místní chlapi obětovat pro chvíle strávené mezi sebou u půllitru piva.
A ženský se tomu diví. Jsou zmatené a nechápou proč by tam měl někdo chodit. Kdyby měly podobné společné zájmy a místa, kde by se mohly scházet, tak by to asi taky dělaly. Jenže to nedělají. Proč? Možná, že pro ně to není takový relax a potřeba jak pro chlapy. Možná že potřebují něco jiného. Většinou jim postačí vědomí, že muž je doma, u televize s ní. To jsou ženy opravdu šťastné. Jak se říká, každý máme něco. Tak ať to teda mají. Ať si klidně jdou na kafíčko za sousedkou. Klidně. Chlap si užije tu chvilku klidu o samotě. Jenže potom nechápe, proč se žena vrací od sousedky s výčitkami svědomí, že sama, bez partnera si užívala se sousedkou. Chlapovi je to fuk.
Přes to všechno tyto chlapské aktivity ženy mužům závidí. Závidí jim, že se dokáží pro něco nadchnout, ať je to třeba sebemenší blbost a hlavně že je to baví. Měli by být přece šťastní v jejich přítomnosti. A znovu jsou ženy zmatené a nechápou to a když něco nechápou tak se jim to velice nelíbí a začnou systematicky tento život muže likvidovat.
A přesně tohle je jeden z problémů společného soužití muže se ženou. A upřímně si myslím, že je to problém naprosto zbytečný.
Pusťte nás jednou za týden někam ven na pivo s kamarády. A hlavně nám třikrát mezi tím nevolejte, jak je vám smutno. Není. Nudíte se a chcete nás kontrolovat. Jako kdybychom si bez vás ani nezavázali správně tkaničky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luc Luc | Web | 7. května 2012 v 10:49 | Reagovat

Ahoj! :-)

Rozbieham nový blog o hudbe a bola by som rada, kebyže ho podporíš svojou návštevou.

Ďakujem. :-*

2 hank009 hank009 | 7. května 2012 v 14:08 | Reagovat

Proč zrovna já?

3 kokos kokos | 7. května 2012 v 15:29 | Reagovat

[2]:Protože to nikdo jiný neudělá. Někde jsem zaslechl že se takhle definuje hrdinství.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama