Kotec

10. května 2012 v 11:40 | Hank009 |  Články
Máte rádi zvířata? Já jo, ale do určité míry. Takovej pes, je fajn věc. Hlídá, sežere zbytky jídla, dá se naučit různým kouskům a taky je to dobrý přítel. Teda pokud ho nemáte celej den zavěšenýho na noze v představě, že jste jeho fenka.
Dle mého názoru pes patří na dvůr. Je to zvíře a mělo by být zvyklý. Ne, opravdu mu nebude zima, když bude celej rok venku. Pes, kterej je obrovskej a má dlouhý chlupy, určitě nepatří do bytu. Navíc, když jsou ti psi dva. Myslete si o tom co chcete, ale pes se rozmazli a bude přítěží. Ukňučenej pes, kterýmu páníček dovolí cokoliv, jen aby nekňučel je dobrej akorát tak na česnek. A můžete ho sežrat klidně i s chlupama, protože ty stejně konzumujete celou dobu. Chlupy jsou zkrátka všude. Jsou na pohovce, na vašem oblečení, v jídle, dokonce i v posteli, na které spíte. Hnus. Probuzení s plnou hubou psích smradlavých chlupů je věc, co si podle těchto bytových trýznitelů zvířat, všichni přejeme.
Pes není věc, je to živý tvor a potřebuje pohyb. To, že s ním třikrát za den vyskočíte před barák, není pohyb. Možná tak pro vás.
Přestaňte týrat sebe a psy a dejte si to v hlavě dohromady. Jak se asi cítí návštěva, když přijde na kafe do smrdutýho kotce plnýho chlupů a vytáhne z buchty, kávy a svých vlastních vlasů chomáč hnusu? Se slovy díky za návštěvu ho vyprovodíte a první, co dotyčný udělá je to, že ze sebe vším možným způsobem bude vyčesávat ty chlupy. A věřte tomu, že ty svině jsou všude a kurevsky dobře drží. Přeji další obrněné hosty, kteří se budou do vaší psí boudy vracet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama