Frajeři

4. června 2012 v 8:02 | Hank009 |  Články
Serou mě lidi, co píší nesmysly o zákazu kouření. Psát o tom, že chtějí celoplošný zákaz kouření na veřejnosti a zvednutí ceny cigaret na dvojnásobek je hovadina. Je to podobné, jako když malé dítě brečí, že se mu nějaký nesmysl nelíbí a postaví si hlavu, že pokud nedostane to co chce, bude brečet pořád. Jděte už s tím do prdele. Pokud jste si nestačili od revoluce všimnout, tak žijeme ve svobodné zemi. Jak moc svobodné tu rozebírat nebudu, na to odpovězte každý sám. Svoboda znamená, že se můžu já sám rozhodnout, zda do té zakouřené hospody půjdu nebo ne. Neznamená to však, že pokud se mi něco nelíbí, tak to chci zakázat všem. Kdyby si tohle dovolil nějaký politik, tak by spáchal politickou sebevraždu. (V našm státě se to občas děje, jen bez těch sebevražd).
Dnes platí to, že si každý majitel hospody může sám zvolit, zda bude restaurace kuřácká či nekuřácká. Těch nekuřáckých je po čertech málo. Proč? Nechodí tam lidi. Není to ono. Pohled na hosty, co příjdou do plné restaurace a odcházejí jen proto, že volné stoly jsou jen v nekuřáckých prostorech, mluví sám za sebe. Když někdo řekne, že je frajeřina nekouřit, tak musí být buď úplný hlupák nebo to nemyslí vážně. Přinejmenším se to dá použít jako dobrý vtip. Ať si ten pán někde stoupne s cedulí s nápisem "Jsem nekuřák, proto jsem frajer" a zajímalo by mě, jak dlouho mu to machrování vydrží a kolik lidí ho bude považovat za hrdinu. Fakt už běžte do řiti s těmahle blábolama. Je to to samé, jako kdybych napsal, že tyto bláboly o zákazu kouření mi ničí nervy, čímž mi poškozují zdraví a proto apeluji na vládu, aby zakázala veřejně se takto vyjadřovat, protože jinak to neumím vyřešit. Takže vy, co píšete tyto sračky si uvědomte, že nejste frajeři, ale malé plakající děti, když jim někdo nedá co si zamanou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamil Kamil | 31. července 2012 v 16:29 | Reagovat

K těm prázdným stolům v oddělení "nekuřácké" je dobrý říct že v každé partě se najde alespoň jeden kuřák a že společnost je naučená být loajální ke kuřákovi a né nekuřákovi. Opravdu je jednodušší si zvyknout na smradlavý tričko než si u piva nebo kávy nevychutnat cigaretu. Kdyby tam ten jeden kuřák nebyl, tak společnost obsadí prostor v nekuřáckým oddělení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama