Vzpomínková

21. června 2012 v 10:36 | Hank009 |  Články
Někdy si člověk nemůže jednu věc zapamatovat ani za zlaté prase. Asi jako já, když jsem dnes znovu totálně bez energie a sexualně nadržený zároveň. Četl jsem o tom už dvakrát. Jednou náhodou v časopise, potom jsem si na to snažil vzpomenout ale nikdy jsem si nevzpomněl přesně proč tomu tak je. Proč jsou chlapi druhý den po chlastu nadržení? Tak jsem si sedl k internetu a vyhledal si to. Člověk by řekl, že když už to čte podruhé, tak by si měl něco zapamatovat a nebo by se mu to mělo lépe učit. Ale opak je pravdou. Dnes, se zase na to snažím vzpomenout. Jediné, co vím, a to určitě jen domněle a zcela nesprávně, je to, že za to můžou nadvarlata. Nevím proč, ale asi se po tom chlastu nějak hormonálně zblázní a snaží se produkovat testosteron, který po tom chlastu v těle chybí. Každopádně, co si pamatuju je to, že se jim to moc nedaří. Takže se chlapský tělo cítí jako by mu v krvi proudilo obrovský množství testosteronu, ale opak je pravdou. Kolují mu tam akorát nějaké náhražky, takže když pak příjde na věc, tak ten sex většinou nestojí skoro za nic.
U mě je to jakoby více skutečné. Nebo alespoň myslím. Problém je v tom, pokud takovou alkoholovou párty strávíte se svojí přítelkyní, manželkou, či milenkou tak ráno a celý zbytek dne máte obrovskou chuť se pomilovat. Ale fakt velkou! A vaší partnerce je zle, bolí ji hlava a poslední, na co by měla chuť, je právě zrovna ten sex.
Takže závidím homosexuálním mužům, kteří si to můžou druhý den rozdávat dle libosti, neboť jedou na stejné vlně. Ostatní mužům nezbývá většinou nic jiného než to vzít chlapsky do svých rukou a dát si jednu "vzpomínkovou".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bludickka bludickka | Web | 31. července 2012 v 9:06 | Reagovat

Tak to slyším prvně :) No ale zase orgasmus ženě udělá fyzicky líp. Na chvíli jí přestane bolet hlava, žaludek se taky záhadně srovná. Sice jen na okamžik... ale hýbat se, to je s kocovinou dost náročné.

2 Sudánec Sudánec | 31. července 2012 v 15:58 | Reagovat

True that!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama