Konečná

13. srpna 2012 v 9:14 | Hank009 |  Články
Neříkám, že je život ve vztahu jednoduchý a že vás nepotkají problémy. Ale jak se pozná, že ten vztah je dobrý? Existuje na to nějaké měřítko? Třeba že převažují ty příjemné chvíle nad těmi nepříjemnými? Nevím. Někdy je už člověk z toho tak unaven, že jakmile tu druhou osobu vidí, začne mu na ní vadit snad úplně všechno. Necítí se s ní dobře a nejraději by to všechno hodil za hlavu.
Nebo je měřítkem sex? Tomu nevěřím. Když není dobrý vztah, nemůže být ani dobrý sex. Vlastně může, ale jde o vztah. Nejhorší na tom je, že člověk žije v iluzi, že špatný sex je lepší než žádný sex. A špatný vztah je lepší než žádný vztah. A čas plyne. Pořád. Je to totiž pěkná svině a zároveň jediná jistota.
Postupně si začnete říkat, že přece neukončíte vztah, když už jste spolu tak dlouho. Nakonec se tomu stejně nevyhnete. A když někdo říká, že to byla ztráta času, taky to není pravda. Alespoň se do budoucna poučíte a už se vám to nestane znovu. Možná. Každopádně by jste za to měli být rádi. Jenže depresivní na tom je, že jakmile to skončí, tak zjistíte, že vám na tom člověku pořád záleží. Vzpomínáte na to dobré a to špatné zapomenete. A tak to má být. Na druhou stranu teď čas hraje pro vás, akorát že teď vám připadá pomalý. Ale jak jsem psal, je to svině a plyne pořád. A stejně vás z toho dostane právě jen on.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama