Vyprahlý bloger

8. srpna 2012 v 18:51 | Hank009 |  Články
Chtěl jsem napsat něco vtipného a hlavně zábavného, ale jak už to u vyprahlých blogerů bývá, nic mě nenapadlo. Termín vyprahlý bloger není náhodný. Vyprahlý jsem po celém dni v práci a blogerem jsem se stal nedávno. Vlastně v ten moment, kdy jsem dostal nominaci na blog roku, moje počítadlo návštěvnosti dostalo ránu pod pás a najednou si uvědomilo, že musí začít pořádně makat a ne se jen flákat jako dosud. Docela brzo to zabalilo a nevím, jestli je to nějakou softwarovou chybou nebo se zkrátka unavilo, protože na tak rekordní návštěvnost nebylo zvyklé. Každopádně tam už třetí den svítí nula. Bezva.
To by jsme měli úvod, teď by to chtělo pár keců, aby ten článek vypadal trochu delší. Delším myslím jako opravdovou délku, tedy počet řádků. Docela dost lidí to považuje za známku kvality. No tak se těmto lidem taky trošičku chci zavděčit. Zabte mě za to.
Ale jak tam dostat ten humor, když mě zrovna nic humorného nenapadá? Jsem totiž vyprahlý jak sahara kolem páté odpoledne a to není zrovna líheň pro veselé historky. Napadá mě snad jen jeden vtip, ale ten by se spíš hodil do komentáře k nějakému mému článku. Ale na to je zas moc dlouhý a když jsem se ho snažil zkrátit, tak mi samou ledabylostí vypadla pointa a řekl jsem si, že tudy cesta nevede. Takže kudy? Myslím, že kdybych si dal tak tři pivka, vyřešilo by to hned většinu mých současných problémů. Ale četl jsem, že průměrným návštěvníkem blogu je čtrnáctiletá dívka a byl bych velice nerad, kdybych v někom tak mladém a nezkaženém, vyvolával touhy po něčem tak starém a zkaženém, jako je alkohol. Natož abych sváděl k jeho konzumaci.
Abychom to teda nějak rozuzlili. Pokud jsi průměrný čtenář blogu, tak prosím nepij alkohol. Sám jsem náruživým uživatelem této náhražky čehokoliv, takže vím, co je to za svinstvo. Ostatní nechť si užívají plných doušků a přeji hodně sil a málo bolesti hlavy do zítřejšího pracovního rána. A pro ty co by snad propadali depresím a snažili se je řešit alkoholem mám malou radu, kterou jsem si někde přečetl: Alkohol problémy neřeší. (I když si to podle všeho dost lidí myslí nebo si to alespoň namlouvá.) Na druhou stranu mléko také ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama