Hledá se můza aneb pomočený chodník a nefunkční počítadlo

2. září 2012 v 23:24 | Hank009 |  Články
Nějak mi to moje psaní upadá a připadá mi, že ten opěvovaný styl psaní jde kamsi do údolí hnědého válečku. Pokusy o nápravu selhávají jeden za druhým, snaha o napsání jakéhokoliv čehosi se mění v nic neříkající melancholické ničehosi. Co s tím blogere, který ve skutečnosti nejsi blogerem, ale jakýmsi nepopsatelným šestadvacetiletým nickem pojmenovaným neznámým? Holt to budu muset vzít za ten správný konec. Který to je však nevím, tak mi nezbývá než si tipnout. A jsme zase u toho.
Dobrá, tak jinak. Napíšu něco, co by mohlo trošku pobavit a zároveň to bylo podáno vtipným tónem a napsáno s naprostou lehkostí, mě vlastní. Ha! Teď jsem se zasmál tak akorát sám sobě, protože nevím, jak to zrovna tak nějak zformulovat. Jediné o čem bych tak mohl vypovědět je to, že jsem viděl ženu v produktivním věku, která čupěla na chodníku, po kterém chodilo velké množství lidí a z pod ní se řinula tekutina nesoucí její DNA. A ještě pokřikovala na ty, co se ohradili, že na to sere. Fakt jsem se bál, aby ty slova nemyslela vážně. Nakonec si natáhla kalhotky žlutobílé barvy a přitom se vůbec nestyděla dát na obdiv svoji hustě zarostlou beranici, či drátěnku, chcete-li. Kolemjdoucí lidi buď dělali, že to nevidí a že se jich to netýká nebo vytahovali telefony a točili videa. Já jsem stál opodál a s nechápavým pohledem jsem sledoval, co se ještě stane. Nestalo se nic, až na to, že pár lidí co procházelo za nějakou dobu, do toho rybníčku bez rybiček šláplo. Co se dá dělat?
A tak pořád přemýšlím, o čem teda napsat, když mojí můzou je maximálně tak močící dáma na chodníku u nádraží. Připadá mi, že mám jakousi okurkovou sezónu v publikování něčeho, co by vůbec stálo za publikování. A když konečně stvořím něco, co vypadá nadějně, tak mi to nechtějí nikde otisknout s odůvodněním, že věci podobného charakteru mám publikovat jinde, že jsou slušným portálem. A tak ztrácím čas hledáním portálu, kde by mohla být publikována temná strana mojí prohnilé duše. Perfektní, takže nakonec když stvořím něco, co se líbí každému, kdo si to přečte, můžu se zase s klidem vrátit do časů, kdy jsem psal jak se říká do šuplíku.
Taky mě napadlo, dát to sem na blog. Ale tím bych z něj udělal něco naprosto jiného a přetvořil ho v něco, čím tento blog nikdy neměl být. A to bych jen velice nerad, i když vím, že by mě nikdo za to odsud nevyhnal. Myslím, že tyto věci mají správci tak nějak na salámu. A to je dobře, je to totiž jeden z mála blogů, kde můžete psát sračky jako je tento článek a nikdo vás nevyhodí. Na druhou stranu mi taky nikdo neopraví rozbité počítadlo návštěv a žebříček přečtených článků. Ale nejsem bloger, aby mi na tom nějak záleželo. Používal jsem to pouze jako odpověď, když se mě někdo zeptal na návštěvnost. Teď když řeknu, že je počítadlo rozbité, tak se ptají proč a proč někam nenapíšu a tak pořád dál, takže to dává jakýsi větší prostor k diskusi. Pokud ovšem chci diskutovat. Ale ten prostor tam je. Takže když něco nefunguje, tak místo řešení problému diskutujeme a děláme ze sebe chytráky, místo toho, abychom problém vyřešili. A to nás baví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janka Janka | 3. září 2012 v 8:50 | Reagovat

Hodně štěstí v dalším psaní "blogere" :)

2 hank009 hank009 | 3. září 2012 v 13:47 | Reagovat

Musím se omluvit pánům adminům, protože mi dnes odpověděli, že o rozbitém počítadle vědí a že to ještě pár týdnů fungovat nebude :)

3 Katrin Katrin | Web | 3. září 2012 v 22:58 | Reagovat

[2]: Tak vidíš, nepatříš mezi ty diskutanty a problémy se snažíš řešit. Dík za zprávu o tom, jak dlouho jim to  potrvá, no musím usoudit, že snad vyrábějí počitadlo nové, neboť tak dlouho netrvá ani vyměnit okna na baráku nebo sklidit podzimní úrodu...

4 hank009 hank009 | 4. září 2012 v 9:29 | Reagovat

Nevím jak dlouho potřebují, ale už mi to nefunguje od prvního srpna...

5 JessY JessY | Web | 17. září 2012 v 11:33 | Reagovat

Máš úžasný blog . Moc se mi líbí to jakým způsobem ho vedeš tak v tom pokračuj ať mám kde trávit volný čas ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama