Pančovaný chlast není slast

13. září 2012 v 16:05 | Hank009 |  Články
Máme tady kauzu s pančovaným alkoholem a světe div se, moc mě to nepřekvapuje. Že se po diskotékách a barech nakazuje barmanům, aby nevyhazovali lahve od alkoholu, má jasný důvod. Lijí se totiž do nich právě tyto stáčené vodky a rumy. Takže když si dáte panáka na diskotéce, ne vždy to bude to, co v té lahvi opravdu má být. A důvod je prostý. Peníze. Všechno je v dnešní době o penězích víc, než je zdrávo. Právě to zdraví se teď posunulo na poslední příčku a teprve když začne docházet k úmrtím, tak se něco rozjede. Jasné je, že je těžko postižitelné a dokázatelné, co se v různých podnicích prodává místo kvalitního alkoholu. To slovíčko těžké je ale nutno přirovnat k penězům, které jsou zapotřebí k odhalení takového činu. A pokud prodejci nehrozí větší postih, tak se vlastně ani policii nevyplatí po něm pátrat a situace se jen takzvaně monitoruje.
Pak se však najde odborník, který je ještě chamtivější, dostane bezva nápad a použije technický líh. A najednou se začne objevovat rozssáhlý řetězec nepřehlédnutelných faktů o této činnosti. A nabere to neskutečné obrátky. Všichni o tom mluví, všude to člověk čte a slyší. Kauza jako hrom a obrovské překvapení celého národa. Je to jako se vším. Vždycky se věci řeší až se stane nějaký průser. Nejsou peníze na prevenci, tím pádem není pracovní síla a můžeme jen doufat, že se nic nestane. A když se to stane, tak jsou všichni z toho vyvalení a týdny je to kauza číslo jedna.
Zkrátka tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, než se začne chodit pro pivo. Nebo tak nějak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shariony Shariony | Web | 13. září 2012 v 19:29 | Reagovat

Kdyby se tolik pozornosti věnovalo i bezpečnosti na silnicích...:-/ Tam je to kolikrát to samé..nepřehledné přechody aj. ..:-/

2 Katrin Katrin | Web | 13. září 2012 v 22:17 | Reagovat

Ten závěr nemá chybu :D
Se mi vybavila teta jak říkala včera našemu dědovi: "Dědo, dneska žádného ruma, jasné?"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama