Plačící Sparťánci

19. září 2012 v 16:40 | Hank009 |  Články
Ne že by mi nevadila korupce ve fotbale, naopak,sám jsem ji zažil několikrát a bohužel z té horší strany. Že se ve fotbale vždycky nadržovalo pražským klubům, mi nikdo nevyvrátí. Že se kvůli tomu několikrát měnila pravidla je fakt, který to jen dokazuje. Ale jsem s tím smířený. Naopak si myslím, že profesionalita rozhodčích v naší lize je lepší než bývala dřív. Co mě ale fakt dokáže nadzvednout ze židle je to, že když se křivdí jiným klubům, tak se neděje nic. Je to přece pro blaho většiny. Většiny? Ti co si myslí, že je jen Praha a nic kolem, jsou idioti. A nechci tím házet všechny Pražáky do jednoho pytle. Znám spoustu fajn takových lidí. Ale co je opravdu zajímavé, že pokud někdo ukřivdí Spartě, která poslední sezóny není jasnou jedničkou české ligy, hned se schyluje k aféře jako hrom. Protikorupční policie, všude se o tom píše. I já o tom píšu. A to jsem si říkal, že o tom psát nebudu, protože jsem vytočený a v takové situaci nemusím mít vždy zdravý úsudek. Myslel jsem, že tu kauzu nechám doběhnout do konce a pak teprve se jí budu věnovat. Jenže to nejde vydržet.
Vadí mi totiž to, že i kdyby teda byla Sparta jakkoliv poškozená, tak si myslím, že kdyby to nebyla právě Sparta, tak by se to buď zametlo pod koberec nebo by okolo toho nebyl takový humbuk. Na druhou stranu třeba se zase dozvíme něco nového, nehezkého o naší lize a Pražanům dám za pravdu. Možná budeme svědky pokračování série Ivánku, kamaráde můžeš mluvit...
Tak či onak přeji Sparťanům, ať si popláčí a vylížou si rány. Ostatní kluby jsou na takové rány dávno zvyklé a fanoušci nejednou zažili ukázkové zaříznutí od rozhodčího, když nebohá Spartička potřebovala nutně bodíky. Možná že když se klubu nedaří, tak je třeba prvně pohlédnout do vlastních řad a udělat si pořádek právě tam. A neřvat jak malé děcko, že mu někdo udělal bebíčko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama