Pondělní vrcholné nasazení

17. září 2012 v 16:01 | Hank009 |  Články
Když máte kocovinu, tak se vám těžko bude chtít do práce. Když ovšem máte co na práci, tak je to fajn. Den uteče jak voda a navíc opičáka parádně shodíte, ani o tom nevíte. Horší však je, když nemáte do čeho píchnout a celou dobu surfujete po různých stránkách, chodíte kouřit, po čemž se vám zase udělá zle a začnete znovu nadávat, že jste vůbec šli, když na to cigáro ani nemáte chuť. A čím déle nebudete nic dělat, tím víc se vám pak nebude chtít cokoliv začít. A čas neutíká a neutíká. Naopak. Vleče se jak smrad z veřejných záchodků.
Organismus ždímete z posledních zbytků energie a do toho vám kolega vypráví, jak včera absolvoval atletický sedmiboj a jak je celý rozlámaný. Upřímě si myslím, že je na tom lépe než já. Jednak proto, že mi připadá, že by mi bylo určitě lépe po sedmiboji než po půlce kačeny a patnácti pivech.
Kde jsou ty časy, kdy kocovina končila poledním obědem, ať jsemy byl předchozí večer v jakémkoliv stavu. Nebyly také špatné dny, kdy jsem celý den proležel a nevykazoval známky jakékoliv aktivity. Stačilo se vyspat a další den byl zase normální. Teď když ještě druhý den jsem mimo a pracovní nasazení se rovná nule si říkám, jaké to bude za pár let. Buďto si na to začnu dávat pozor a budu pít méně nebo fakt nevím. Dokážete si představit společnici opici, která vás obdařuje svojí přítomností tři a více dní? Já teda ne a i když máme prohibici, tak se nic nemění na faktu, že máme pondělí a zase jsem v práci za polévku drahý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Násilník Násilník | E-mail | Web | 23. září 2012 v 22:09 | Reagovat

přesně
naštěstí jsem ještě v polední maximálně někdy večerní fázi, ale zhoršuje se to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama