Pán co si potřeboval zavolat

5. října 2012 v 23:11 | Hank009 |  Postřehy odjinud
Stojím na zastávce, límec bundy mám ohrnutý nahoru, ale stejně mě ten ledový vítr mrazí. Prší, kaluže se lesknou od světla pouličních lamp a všude poletuje listí. A v tom větru, otočen zády, počítám každou ze zbývajících sedmi minut. Přesně tolik totiž mám, než trolej přijede. Najednou mě osloví muž menší postavy, jestli bych mu nepomohl. Tvrdí, že by si potřeboval zavolat, ale budka tady nikde není a že je postižený, takže se nemám bát, že by mi s telefonem někam utekl. Říkám si, že si alespoň poslechnu, co má chlápek kolem pětatřiceti na srdci. Když na mě mluví, dívám se na jeho řídnoucí vlasy a podivné ruce. Vlastně ani ne ruce, jako spíš pahýly. Povídá mi, že si potřebuje zavolat, pořád dokola se mi omlouvá a že chce na privát, kde by si rád zasouložil. Říkal teda něco o sexu, ale už si to přesně nepamatuji. Podloží to tím, že špínu z ulice nechce. Ale můj zájem si získal, to musím uznat. Sedne si na lavičku, rozhlédne se a vytáhne ze žluté igelitky noviny s inzercí. Nalistuje stranu, kde jsou fotky různých sexuálních pracovnic a začne vybírat. Hm, nevím, no, ehm, tuhle bych zkusil. A znovu se mě zeptá, jestli si může zavolat. Dostane mé svolení a okamžitě diktuje číslo. Ještě mě upozorní, že je důležité, aby dotyčná slyšela jeho hlas, aby ho později pustila dovnitř. Hádám že to nedělá poprvé. Takže mu podávám mobil a z dlouhého rukávu vykouknou dva prsty. Šikovně mezi ně uchopí telefon a začne domlouvat obchod. Chvíli se baví, ale asi mu s tím dáma třískne, protože mi podává mobil zpět se slovy, že tyto krávy fakt nemá rád a hned se optá, jestli by si nemohl zavolat znovu. Takže zase zalistuje a komentuje pořád dokola. Vždycky mi nadiktuje číslo, ale ani po pěti pokusech se nedovolá. No nic, podřepnu si k němu a snažím se mu pomoci s výběrem. Všechno typické obrázky, téměř nic neříkající. Takže vyberu první, co vypadá trochu k světu a navrhnu ji jako možnou alternativu dalšího pokusu. Dostane se mi odpovědi, že na blondýny moc není. No co už. Ale hned si najde jinou a zase svižně diktuje. Většinou tak rychle, že nestačím číslo vyťukat a musím se ho ptát znovu. Někdy i třikrát. A vždycky rychle noviny zavře.
Když už to konečně některá zvedne, svitne mi světýlko naděje, že by už mohlo být po všem. Jenže dotyčná je zřejmě špatně mluvící Ukrajinka a můj nový přítel jí skoro vůbec nerozumí. A pořád dokola se jí ptá na adresu kam má přijít a nakonec se všechno snaží zachránit tím, že si prý nedělá prdel a myslí to vážně. Mezitím mi ujíždí toužebně očekávaný trolej, ale když toho chudáka vidím, tak ho nechci nechat ve štychu. Přece jen si nedokážu představit, jak těžké musí být upustit páru s takovými pahýly, jestli to jde vůbec. Nakonec tedy vyhlédne tu pravou, která to dokonce zvedne a obchod je domluven. Chudák ale asi neví, kde ta ulice je. Takže já dobrák ho nasměruji přesně na zastávku, řeknu mu číslo spoje a kde má vystoupit. Trošku drze se mě zeptá, jestli bych ho tam nedoprovodil, ale to už by mi ujel další trolej, takže se s ním loučím, přeji mu štěstí a ať se mu večer vydaří.
Sednu na sedadlo, začnu přemýšlet, co se to vlastně stalo, nahmatám v kape mobil a zděsím se. Není tam. Kurva! Poleje mě studený pot a do tváře se mi nalije horko. Do prdele. Začnu zmatkovat a spěšně prohmatávat všechny kapsy. Uf. Najdu ho v bundě a oddechnu si. Takže vše v pořádku. Moment! Vlastně ne tak docela. Zamyslel jsem se pořádně nad tramvají, na kterou jsem ho poslal a zjišťuji, že najednou si nejsem až tak jistý, jestli je to správně. A uvědomím si, že jsem ho poslal jinam, ale uklidní mě vědomí, že snad není úplně blbej a přečte si alespoň vývěsku a naplánuje si tak trasu za privátním sexuálním dobrodružstvím. A za chvilku mi přijde sms hodně špatnou češtinou, že už na mě dáma čeká. Na mě ne, ale snad se dočká chlápka s podivnými pahýly.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Násilník Násilník | E-mail | Web | 6. října 2012 v 13:24 | Reagovat

výborný! miluju tyhle polučiní setkání/"dobrodružství"/náhody

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama