Japonské vychytávky

13. listopadu 2012 v 22:43 | Hank009 |  Články
Chápu, že je velice nepříjemné, když si potřebujete nutně ulevit a sedíte v kanceláři plné lidí. Nebo v divadle, či kdekoliv jinde na veřejnosti. Je to téma, které je tabu a o kterém se mluví jen mezi velmi dobrými přáteli. A Japonci, kteří přehnaně dbají na diskrétnost dělají, jakoby vůbec nebylo. Léta vymýšlí různé preparáty, které zaručí, že když si člověk někde nechtěně uprdne, nikdo nic nepozná. Různé pilulky, po kterých budou vaše emise vonět jako lesní jahody a podobné sračky. Už se takové věci dostávají i k nám. Několikrát během reklamní pauzy jsem viděl chlápka v dopravním prostředku, co se nafukuje jako balón, div že neuletí. Takže je to žřejmě problém globálního rozsahu.
Nikoliv pro Japonce, kteří jsou takoví koumáci, že kromě robotů a androidů vymýšlejí další věci, které zaručeně spasí svět. Tito asijští spasitelé totiž vymysleli slipy (ano takové ty odporně vypadající spodky), které pohlcují i ten největší zápach. Samozřejmě to introvertní pidimužíci šikovně zamaskovali oznámením, že šlo o seriózní výzkum určený především pacientům nemocnic. Velkým překvapením pro ně však bylo, že jde výrobek na dračku a veřejnost se ho nemůže nabažit.
Každopádně slipy jsou na světě a snad zachrání naši civilizaci, která se snaží čím dál víc nebýt tím čím je. Neříkám, že se má zapomínat na hygienu a dobré mravy, ale tohle mi přijde dost přitažené za vlasy. A nejsou to jen spodky. Z látky, ve které jsou drobné keramické krystalky pohlcující pachy, se vyrábí kde co. Trička, boty a kdoví na co všechno šikmoocí inženýři ještě přijdou.
Až budeme žít ve světě, kdy se budeme jeden druhého navzájem štítit a obalovat se igelitem během sexu, prosím zastřelte mě někdo. V takovém světě, ze kterého vymizí veškeré projevy lidskosti nechci žít. Zapomínáme totiž, že jsme pouze živí tvorové biologického složení a i když máme různé parfémy a deodoranty, dobrá sprcha a mýdlo udělá taky své. No a když si potřebujeme nutně ulevit, tak to zvládneme jako vždycky. A taky se nemusíme za každou cenu naládovat fazolemi, když víme, že jdeme večer do společnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Násilník Násilník | E-mail | Web | 14. listopadu 2012 v 23:04 | Reagovat

nezbejvá zase říct, že pod tohle bych se podepsal

2 Položka "Jméno" nesmí být prázdná Položka "Jméno" nesmí být prázdná | 22. listopadu 2012 v 8:07 | Reagovat

Když chceš pouštět barvu mezi lidmi, musíš nejdřív vypustit průzkumníka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama