Madla lásky

14. listopadu 2012 v 22:27 | Hank009 |  Články
Dneska jsem se dočetl, že za ženskou obezitu může Zdeněk Pohlreich nebo Jamie Oliver. Ne obezitu, ale kila navíc. Nejprve jsem se zarazil u pojmu kila navíc. Když se zeptáte kterékoliv ženy, jestli je spokojená se svojí váhou, každá vám odpoví, že by chtěla zhubnout. Pokud se teda neurazí hned potom, co se jí zeptáte. I ty nejvychrtlejší drží různé nesmyslné diety, běhají ráno po parcích a chodí na všelijaké jógy, spinnig a kdoví co ještě. Nejhorší je, když vidíte holku s pěknou prdelkou nebo nádhernýma nohama a vy jí tyto partie upřímně pochválíte. Zazní jen klišé typu: To jo, mám prdel jak štýrskej valach. Ty lepší z nich dodají: Ale dík a malinko se třeba začervenají. Člověk by řekl, že když se na rovinu vyjádří, že jí to potěší. Opak je pravdou. Žena okamžitě začne o sobě sebekriticky přemýšlet a další poznámky o tom, že to opravdu myslíte upřímně jen přilijí olej do ohně. Takže pánové, chvalte pouze oblečení a už vůbec se neodvažujte vytahovat lichotky tohoto typu v posteli.
A s tou upřímností taky brzděte. Vzpomeňte si, jak dopadl Paroubek, když se sloganem "myslím to upřímně" chtěl zvrátit výsledky voleb.
Rád bych se ještě vyjádřil k té problematice s kily navíc ve spojitosti s pořady o vaření. To myslí vážně? Podle mě je to jen jedna z dlouhé řady výmluv, které ženy používají, aby trošku odlehčily své zamindrákované duši. Jasně, taky dostanu na něco chuť, když se dívám, jak hezky to v televizi vypadá. A často si potom taky něco dobrého uvařím. Rozhodně ale nechci svalovat vinu na někoho, kdo nemůže za to, že jsem v depresi, když vybílím celou ledničku.
Mám spoustu kamarádů a každý má rád jiné typy žen. Já osobně preferuji ty s větším pozadím, kolega má rád vysoké a dalšímu se líbí štíhlé. Jasně že se nám líbí modelky. Nebudu lhát. Ale nesmí být úplně vychrtlé. Podle mě je fajn, když má ženská pěkný, kulaťoučký zadek, měkoučké bříško a milý úsměv na rtech. Zkrátka je dobré, když je do čeho pořádně plácnout a ne nadarmo se říká, že velké boky jsou madla lásky. Prostě se přestaňte trápit tím, že nemáte podle sebe ideální postavu. Určitě se najde spousta chlapů, kterým se to líbí nebo aspoň takoví, kterým je to jedno. A ti moulové, co hučí do ženských aby zhubly, ať si raděj najdou nějakou oblečenou kostru a žijí s ní šťastně až do smrti. Takoví frajírkové si totiž zaslouží akorát tak fláknout po palici.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 terezka66 terezka66 | Web | 14. listopadu 2012 v 22:37 | Reagovat

naprosto perfektní článek, z tebe by si měli všichni chlapy vzít příklad (jedna nezamindrákovaná, v tomto momentu šťastná - že někdo jako ty je normální) :)

2 Janka Janka | Web | 15. listopadu 2012 v 11:21 | Reagovat

DĚKUJI:) (mám sice pár připomínek, ale právě teď nutkání reagovat zastínil pocit blaha smíšený s trochou sebereflexe, abych nebyla považovaná za zamindrákovanou:))

3 i.ace.k i.ace.k | 16. listopadu 2012 v 23:44 | Reagovat

článek, který prostě musí potěšit každou ženu! vynikající!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama