O všem a o ničem zároveň

28. prosince 2012 v 10:54 | Hank009 |  Články
Už jsem se trošku nabažil toho volna a neustálého lenošení a řekl jsem si, že je na čase něco začít dělat. Pozvolna, samozřejmě. Nic se nemá hrotit a ono po tak dlouhém flákání ani nejde jen tak z ničeho nic najet na plné obrátky a okamžitě podávat stoprocentní výkon.
Ale o čem psát, když nic nedělám? Nad tím jsem přemýšlel, když jsem se ráno probudil. A tak trošičku jsem si uvědomil, že mi tyto přemýšlecí chvilky chybí. Když jdu do práce, tak vystřelím jako raketa na poslední chvíli a hned žhavím tu svoji ospalou kebuli a na nějaké přemýšlení není čas.
Jenže jsem na nic nepřišel. Uvědomil jsem si, že jediné co zvládám je to, že vůbec nedělám věci, které jsem myslel, že o svátcích budu dělat. Říkal jsem si, že budu mít čas na psaní a doženu tak konečně nějaké resty. Taky mám rozečtené dvě knihy a pořád se k tomu nemůžu dostat. Jak tragické. Neudělal jsem z toho ještě vůbec nic. Takže to dnes hodlám napravit. Tento článek je jen takové mizerné konstatování faktu, nicméně nějak se rozepsat musím. Jak chvíli nic nepíšu, tak mi to vůbec nejde z těch prstů a začínají bláboly tohoto typu. Ale to nějak přežiju. A vy snad taky.
Mohl bych napsat něco o politice, ale co, když teď nečtu ani ty noviny? Jediné, co jsem zahlídnul v televizi, byl ten všivák Okamura, který tvrdil, že zákon o volbě prezidenta je paskvil a že se bude odvolávat k soudu. No paráda. Nebo jsem to zaslechl v rádiu, ale na tom nesejde. Zajímavé je, že nikdo neříkal nic o žádných paskvilech předtím, než se začaly sbírat podpisy. Tomio se dokonce kafral tím, že podpisy má a že je získal ve velice krátkém čase. No nakonec z toho byla málem žaloba za pokus o zfalšování petičních hlasů. Nevím, jestli byla nebo nakonec nebyla, protože teď jsem víc jak týden noviny neviděl. Každopádně je smutné, že ho předtím ani nenapadlo, že by bylo něco v nepořádku. To až ho vyškrtli, tak začal kopat na všechny strany. Je to jen ubohá plačící malá holčička. Normální chlap by totiž svou prohru uznal, řekl by, že do toho šel s jasně nastavenými pravidly, které předtím akceptoval a to že neuspěl, měl uznat jako prohru a odejít ze hry se ctí a vztyčenou hlavou. Napadat celý systém, i když možná trochu nedotáhnutý, je dle mého názoru srabárna největšího kalibru a svědčí to pouze o tom, že tento člověk v sobě nemá kousek hrdosti a takové lidi já opravdu nemusím.
Na závěr napíšu něco veselejšího. Přežil jsem Y2K, 11.9.2011 a přežil jsem i nyní, 21.12.2012, kdy měl být zase konec světa. Takže jsem rád, že jsem si užil taškařice na toto téma a zachoval si přitom chladnou hlavu. Psalo se o tom už moc dlouho, a když se nic nestalo, konec světa se úplně vypařil z hlav všech lidí a ti se začali plně soustředit na vánoce a dárky. Takže pokud jste nechávali nakupování na poslední chvíli, tak jste si to patřičně užili se vším všudy, hlavně se záplavou davů plných šílenců, kteří za každou cenu musejí utratit své peníze. Teď nás čeká největší a nejvíc nesmyslná záležitost celého roku a to je oslava toho nového. Já nic slavit nebudu, ale řekl jsem si, že nebudu takový křupan a na konec roku napíšu alespoň takové malé shrnutí a ohlédnutí za uplynulým rokem. Bude toho všude plno a tak vám jen přidám další…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama