Vydatné čtení pro ženy

7. prosince 2012 v 21:56 | Hank009 |  Články
Dnes jsem opět zavítal na stránky určené ženám. Vždycky mě překvapí ony ženské problémy a témata, která se tam řeší. Pro muže naprosto nepotřebné věci, nad kterými by určitě netrávili žádný čas, protože je jasné, že je to naprosto zbytečné. Dočetl jsem se, že například řeší, co mají muži na sobě jako pyžamo. Autorka článku mává kolem sebe různými průzkumy a názory odborníků (přijde mi uhozené už jen to, že existuje někdo, kdo se odborně vyjádří nad tím, v čem se má spát) a snaží se čtenářkám vnutit nesmysl, že by mělo ženy zajímat, co si samy oblékají v posteli a hlavně v čem spí jejich muži.
V první části článku čtenářky znejistí, protože přesně v tom co autorka popisuje, spí jak ony samy, tak i jejich spolunocležník v podobě muže v trenýrkách a odrbaném tričku. Doposud na tom neshledávaly nic divného, ale najednou jde o názory odborníků a různých statistik, takže si začnou myslet, že na tom asi doopravdy něco bude. Navíc je jim podstrčen průzkumy prokázaný fakt, že odstraněním těchto nedostatků se zlepší partnerský sexuální život. A na to slyší každý. Dokonce i ti, kteří jsou v sexu spokojeni. A teď nemyslím jen ty chudinky ženy, které jsou masírovány bláboly tohoto typu. Takže čtou dál a naivně věří všem radám, jak z této do nebe volající situace jednoduše vybruslit.
Nadchází druhá fáze článku, kdy autorka ví, že teď už může psát cokoliv. A kolotoč nesmyslů pokračuje. V první řadě je nejnutnější vyměnit partnerovo pyžamo za nové. Bez diskuse. Radí, že je vhodné se zeptat, co se muži na ženě líbí a na oplátku říct, co se líbí ženě na něm. Klasické chození okolo horké kaše, které většina normálních chlapů stejně nepochopí a když pochopí, tak je to akorát rozčílí, protože se partnerka nedokáže vyjádřit přímo. Vůbec se pak nezaobírá faktem, že muž nevidí smysl této výměny, když se mu v tom starém oblečení pohodlně spí a má k tomuto prádlu svůj osobní vztah. Pohodlí je totiž to, co od pyžama muž vyžaduje. Jestli je otrhané nebo staré je mu úplně putna. Autorka se ohání tím, že pokud muž není ochoten na tuto výměnu přistoupit, má žena vyrukovat s grafem, kde je jasně prokázáno zlepšení sexuálního života. No super, tak to chci vidět ten upřímný smích nebo nevěřícný pohled toho chlapa, když mu ženská ukáže nějakou podobnou kravinu.
Dále autorka článku vybízí k tomu, že pokud naopak muž požaduje například saténovou košilku, tak by to žena neměla dělat zadarmo. Takže jim vštěpuje jakési něco za něco, čímž vlastně navádí k mravům podobným akorát tak lehkým ženám, když to napíšu slušně. Saténovou košilku mu dopřejte, ale třeba jen jednou za čas a klidně třeba za odměnu, alespoň si jí bude víc vážit. Říká ona specialistka. Chachá, tak to je ten největší gól ze všech. Tady by se hodil ten nejvíc rozesmátý smajlík, kterého kdo kdy vymyslel.
Abych to všechno nějak zakončil. Pointa toho všeho je, že tyto autorky se snaží čtenářkám natlačit do hlavy absolutní nesmysly, které tak akorát vyvolají v ženách pocit toho, že je něco špatně a že by se s tím teda mělo něco začít dělat. Vyrukují s tím na muže, kteří se jim přinejmenším vysmějí, v horším případě dojde k úplně zbytečné hádce. Opravdu ženy baví číst tyto hromady nesmyslů, které chrlí tyto rádoby ženské magazíny, které se snaží radit ostatním, jak se mají chovat? Podle mě je to jen nesmysl, něco co nikdo nepotřebuje a jen to všechno zbytečně komplikuje společné soužití. Žena je zklamaná, že nežije podle průzkumů a má tím tedy ochuzený sexuální život, muž zase nechápe, kam na ty hloupé nápady pořád chodí. A abych to rozlousknul a vyjádřil svůj názor, tak je mi to celkem fuk, v čem si dámy spí. Já spím vždy nahý a podle průzkumů a názorů odborníků spadám do sedmnácti procent mužů a navíc se můžu těšit z toho, že je to nejvíc sexy. I zde se musím zasmát, protože bych teda rád věděl, co je na druhém místě. A proč takto spím? Jednoduše proto, že je to pohodlné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janka Janka | Web | 8. prosince 2012 v 9:18 | Reagovat

Normální lidi takové články ani nečtou:) Kdysi jsem si koupila černou saténovou noční košilku  - měla jsem jí na sobě asi třikrát. Vždycky mi v noci spadly ramínka, uvolnila se stuha na mašli a celá jsem se do ní zamotala:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama