Pokud si tohle nepřečtete, nebudete mít celý rok sex!

31. ledna 2013 v 10:17 | Hank009 |  Články
Když sedíte na pivu s kamarády, vždycky dojde na témata, na které by v normální konverzaci nedošlo. Většinou tyto hovory začnou až po pár hodinách konzumace alkoholických nápojů, při delší návštěvě baru je pak vystřídá nesmysluplné blábolení a někdy když máte štěstí, stanou se příhody takřka legendární a ty se pak připomínají v kruhu přátel klidně i několik let. Nebo se na ně nezapomene nikdy.
Tentokrát padlo téma na můj blog a hlavně na moje nadpisy k článkům. Po třech pivech celkem adekvátní téma. Bylo mi důrazně vyčítáno, že flákám svoje nadpisy, které jsou nevypovídající . Prý všechny poučky a návody mluví jasně. Nadpis má hlavně zaujmout a taky by měl vypovídat o obsahu. Přiznávám, že vždycky napíšu článek a poslední po korektuře je vymyšlení názvu, kterém mě fakt nebaví. Takže tam většinou prásknu první co mě v tu chvíli napadne a mám hotovo. Článek zveřejněn. Někdy fakt přijdu na dobrý nadpis a dokonce se mi kolikrát líbí tak, že mi ještě nějakou dobu zní v uších.
Spousta kamarádů, co nechodí na můj blog pravidelně, mi říká, že si najdou poslední příspěvek co četli a sjedou všechno naráz. Ti co chodí pravidelně, si vždycky přečtou článek nový. Takže pokud mě logika neklame, tak na nějakém tom nadpisu až tak nezáleží. Asi bych o tom nepsal, kdyby to nemělo nějaký ten háček, že? Jasně. Potom přijde jeden můj nejmenovaný kamarád (JB) se svojí verzí návštěvy mého blogu. Prý se zjeví na těchto stránkách jednou za čas, který nijak blíže nespecifikoval, otevře si archiv a přečte si jen ty články, u kterých se mu líbí nadpisy. Z čehož jasně vyplývá, že si dotyčný nejmenovaný (JB) stěžuje na kvalitu nadpisů a z toho plynoucí závěr, že si moc nepočte.
Nechci mu to nijak zazlívat a doufám, že to tak ani nevypadá, ale o něčem to svědčí. Je jasné a nanejvýš logické vyvodit z tohoto tvrzení závěr. Hospodské kecy kolikrát stojí pěkně za hovno. Ne, to není ten správný závěr. V podstatě jde o to, že si dám příště pozor a začnu psát lepší nadpisy, možná ty co se mi extra nepovedou, zvýrazním nějakou barvou, aby nadpis zaujal. A začnu hned teď. Udělám tomuto článku nádherný nadpis, aby si ho Jenda všimnul a přečetl si tento článek. Ups, vlastně jsem nechtěl zveřejnit žádné jméno.
Takže doufám milý Jendo, že tě tento nadpis zaujal a dočetl si až sem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BJ BJ | 31. ledna 2013 v 10:31 | Reagovat

Tento satirický článek mě zaujal hned ze dvou důvodů: Čtenář se dozví že autor chlastá s Janem Becherem(JB), tedy všechna čest autorovi. Ale hlavně jsem ho musel dočíst až do konce, poněvadž jsem si chtěl letos ještě zašukat. S pozdravem Váš Bartoloměj Janů

2 Janka Janka | 31. ledna 2013 v 10:55 | Reagovat

Haha, nadpis je skvělý marketingový tah, jak zvýšit jeho návštěvnost!:D

3 Hank009 Hank009 | 31. ledna 2013 v 12:41 | Reagovat

[2]: A přitom taková blbost jako je nadpis článku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama