Přibližně hodinka

8. ledna 2013 v 17:46 | Hank009 |  Články
Přemýšlel jsem, proč jsou ženské tak alergické na to, když si někdo o nich třeba jen pomyslí, že by mohly být do větru. Chlapovi to samozřejmě nevadí. Znám dokonce i několik takových, kteří si přímo zakládají na tom, kolik měli žen a kolik jich mají týdně, měsíčně a vůbec tak nějak se to v mužské společnosti bere spíš jako kladný rys než záporný. U chlapů je to jasné. Ti jsou od přírody naprogramovaní, aby rozsévali svůj genetický materiál pokud možno do co největšího počtu různých vytipovaných objektů. Někteří jsou dokonce tak posedlí touto pravěkou touhou, že je jim ve skutečnosti jedno, co je to za ženu, hlavně když dojde k sexu.
A jak jsem vlastně na toto téma přišel? Tento nápad se totiž zrodil v hlavě jednoho mého kamaráda. Ne přímo ten nápad, ale bavili jsme se o určitém druhu posedlosti. A vůbec ne na téma sexuální nebo jemu nějak blízké. Napadlo mě to, když se mi kamarád svěřil s neobvyklou posedlostí jeho partnerky. I tady to začíná zavádět erotikou, ale není tomu tak. Jde totiž o posedlost takovými těmi lepkavými válečky, na které se lepí nečistoty ulpělé na různém šatstvu. Takové ty čistící. Super věc, mimochodem. Jenže on tvrdil, že jeho milá je jimi fascinována natolik, že je používá i na podlahu. Což jsme oba shledali, že to už je fakt dost zvláštní. Nicméně celé téma o této posedlosti uzavřel trefným konstatováním, že je to jako s pánskými koulemi. Vyplivnou se a za hodinu chtějí znovu. A to byl přesně ten moment, kdy mě napadlo se nad tímto tématem zamyslet. Ne nad koulemi nebo něčím podobným, ale nad tou hodinou.
Abych pořád neodbočoval tak půjdu rovnou na věc. Proč vždycky chlapovi chvilku trvá, když po orgasmu musí chvilku počkat, než se do akce pustí znovu? Určitě je to dáno nějakou fyziologickou věcí a odborníci na lidské tělo mi mohou oponovat, ale mně napadlo úplně jiné vysvětlení. A jak jsem na začátku naznačil, jedná se o zakořeněné vlastnosti ve všech mužích dané přírodou. Ano, muž je rozsévač a ta hodinka je tak akorát na to, aby ta dotyčná stihla zmizet nebo aby stihnul odejít on sám a nestalo se, nedej bože, že by dvakrát oplodnil jednu a tu samou samici lidského plemene. Jde totiž o přírodou nastavené pudy a ty nelze jen tak ignorovat.
Jenže ženy jsou nastaveny úplně jinak. Mají totiž ten dar plodit děti, a proto potřebují nutně někoho vedle sebe, kdo se o ně postará, protože to samy nezvládnou. Proto také jedna z vlastností (v dnešní době peníze vždy až na prvním místě) je ta, aby je muž byl schopen zabezpečit. Vyžadují také ochranu a hlavně pocit celkového bezpečí. Asi by toho těžko dosáhly, kdyby muži věděli, že ženy jsou svolné k sexuálním praktikám téměř kdykoliv. To by pak chlapi neměli důvod zůstávat s jednou ženou, protože sexu si mohou užít dosyta všude, kde se jim zamane a navíc pokaždé s jinou partnerkou. A přiznejme si, že jeden z hlavních důvodů, proč se z mužů mnohdy stávají pověstní podpantlofáci a podobné loutky na provázcích, kterými žena manipuluje, je pouhopouhý sex. Akt fyzické lásky. Kdyby si totiž jen někdo o ženě pomyslel, že je do větru, tak by si těžko udržela jednoho partnera, který je zaopatřený a neustále se vystavovala riziku, že ten další bude pouhý nuzák a její potomstvo nedokáže uživit, natož vychovat.
Tolik si zakládáme na naší inteligenci a vrcholu potravinového řetězce, že z toho totálně magoříme a jsme schopni dělat věci úplně proti přírodě. Neříkám, že by to v našem světě asi šlo jinak, ale to jen celé svědčí o tom, že se asi neubíráme správným směrem. S lidstvem a světem je to podobně jako s demokracií. Jak jednou někdo řekl: Demokracie není ideální, ale zatím nikdo nevymyslel nic lepšího.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jen Jen | E-mail | 9. ledna 2013 v 13:09 | Reagovat

Zdravím a chválím článek, ženské jsou téma nekonečných možností mimo čas a prostor. Dovolil bych si poukázat na fakt že to do sebe vážně všechno zapadá. A když se dílko zdaří a párek najde cestu do rohlíku, je to pak krásný symbol toho všeho. Ten nahoře má prostě geniální smysl pro humor

2 Janka Janka | Web | 9. ledna 2013 v 18:39 | Reagovat

Haha! Ten článek mě fakt pobavil!:-D je fakt vtipně napsanej a i to do sebe zapadá:) Jenže.. i když já rozhodně nejsem žádná zlatokopka, tak i tak nechci, aby si někdo myslel, že jsem do větru:)
Ale jak se říká - chlap, který se vyspí s každou je ZKUŠENÝ, a holka, která se vyspí s každým je DĚVKA:)

Je dobře, že jsi se "vrátil" na blog, začalo se mi stýskat po pravidelné dávce testosteronu!:)

3 Hank009 Hank009 | 10. ledna 2013 v 10:36 | Reagovat

[2]: Už jsem pomalu uvažoval o tom, že to tu zabalím a začnu se věnovat jiným, hodnotnějším věcem. Nakonec se mi zrodilo zase něco v hlavě a na nějakou povídku je to málo, ale sem se to výborně hodí. Chci trochu změnit pojetí tohoto blogu, takže možná to tu časem bude trošku o něčem jiném.

4 Dee Dee Dee Dee | 10. ledna 2013 v 17:24 | Reagovat

U většiny pánů je spíš problém v tom, že oddělují lásku od sexu. Žena to spojuje dohromady. Snad nebudu mluvit jenom za sebe, když řeknu, že nás ženské sex baví a máme ho rády, ale pokud je to prostě jenom sex a nic víc, po čase nás to přestane uspokojovat a bavit, byť šoustáme třeba s bohem. Proto mají ženy menší sklony k tomu stát se děvkou.Nehledáme totiž jenom sex, ale i atraktivtu, charisma a ty city. Chlapům je to jedno. Mozek mají totiž mezi nohama.

5 Pan sklenář Pan sklenář | 11. ledna 2013 v 12:31 | Reagovat

Jo chlapi mají mozek mezi nohama a ten neustále ví, co chce. Ženy mají mozek v hlavě, ale mají ho rozpůlený. A ty 2 poloviny se spolu pořád hádají a žena proto nikdy neví, co přesně chce (je zmatená sama sebou). Což ty mezinožní mozkovny zjistily a proto ví, že zavděčit se ženě je velmi složité, ne-li nemožné. Ne ale teď vážně srovnávat uvažování chlapů a ženský je naprosto bezpředmětné, každý používá tu výplň lebky odlišně, důležité je najít určitý kompromis ve vzájemné interakci a vzájemném pochopení.

6 Hank009 Hank009 | 11. ledna 2013 v 14:00 | Reagovat

[5]: Pravda, srovnávání je naprosto bezpředmětné, ale na druhou stranu je to velmi zábavný a nevyčerpatelný zdroj inspirací k čemukoliv.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama