Krátký článek pro lenošné čtenáře

26. února 2013 v 10:56 | Hank009 |  Články
Chtěl jsem napsat něco krátkého, protože jsem viděl reakci pár lidí, kteří když se už teda rozhodnou, že si přečtou něco smysluplnějšího než nějaký noviny na hajzlu, tak si tím kolečkem na myši srolují až dolů, vyvalí oči a řeknou: To je moc dlouhý, vole, to číst nebudu. A vrátí se zpět ke svojí televizi, ve které běží Policejní akademie 7 (to číslo jen odhaduji, nikdo na světě neví kolik těch dílů skutečně natočili) a já s hrůzou zjišťuji, že to znají skoro nazpaměť.
Původně jsem chtěl tady skončit, ale napadlo mě, že by to zas mohlo být moc krátké, až podezřele krátké a nakonec by to zase nečetli. Takže tady připíšu názory na mé psaní, které jsou mi nejvíce vytýkány. Taková malá sebekritika.
Prý si neobvykle a nad míru utahuji z žen. Chachá, bodejď by ne! Až jednou, a toho se snad lidstvo ani nedočká, budou konečně vědět, co vlastně doopravdy chtějí, tak smeknu a začnu psát asi o psech. Nebo si z nich utahovat.
Nechci psát smajlíky, protože si myslím, že úsměv nebo pocit se dá vyjádřit i jinak než závorkou a dvojtečkou, ale tady si ho třeba představte. Véééélkej rozesmátej ksicht, který dělám nad představou, že si jednou fakt uvědomí, co chtějí (zase si představte toho smajlíka).
A to je asi tak všechno. Vlastně ne. Napadá mě, že jsou ještě druzí, kterým se nelíbí mé nadpisy. Na tom se pracuje. Jo a taky pár těch, co by si rádi početli trochu víc a chtějí delší články. Teď ale nevím, jestli jsem na začátku nechtěl vyhovět té skupince s těmi krátkými články. Ale to je stejně fuk.
Sám osobně si myslím, že se mi občas povede dobrý závěr článku. Většinou se snažím napsat něco vtipného ale nakonec je to spíš smutné. Dnes, když už jste dočetli až sem, udělám výjimku a nezakončím ani vesele ani smutně. Nebojte, nebudou to povídačky O princezně Koloběžce, ale dám vám radu. Když vám někdo dá za úkol napsat nějaký článek a má být asi na stránku dlouhý, je jasné že už v půlce stránky nebudete vědět co napsat. Rada zní: Používejte více slov. Jako například: Snažte se, aby když píšete, vpadal celý text delší tím, že necháte prsty volně klapat do klávesnice a následně vyházíte zbytečná slova. Významově stejné, opticky delší a navíc takovými rozvinutějšími souvětími čtenáře lehce zmatete a bude vám pak zobat z ruky.
Nebo nastavte větší písmo a širší řádkování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama