Nízkogramážní trička a jejich vliv na naši budoucnost

25. února 2013 v 19:11 | Hank009 |  Články
Zdálo se mi, že se mi vlní monitor na PC. Podívám se víc z blízka a ono fakt. Jako by někdo rozpustil nějaké tekuté krystalky a pomalu je lil od spodního okraje obrazovky nahoru. Vím, popírá to gravitační zákony, ale co? Kolikrát se najde nějaká nová teorie, která vyvrátí ty staré, které platily po celou dobu? Co je to světlo? Je to proud fotonů nebo je to vlnění? Existují důkazy obou dvou teorií. Což znamená jediné. Není to ani jedno z toho, ale děláme na tom, abychom tu záhadu objasnili.
Takže teď je jasné, že ty krystalky tečou nahoru. A jak mi tak stékají směrem ke stropu, najednou ucítím divný zápach. Takový ten jako když hoří něco vyrobené v Číně. Elektronika. Je to čím dál intenzivnější a ty krystalky zrychlují, mění směry a chvílemi tečou dokonce nesmyslně dolů. Je mi jasné co se děje. Moje grafická karta odchází do křemíkového nebe. Zrovna když jsem četl noviny. Sakra. Ten článek o Zemanovi byl fakt zajímavý. Vlastně ne, na Zemanovi není nic zajímavého. Kromě toho, že vyhrál volby. Ale vem to čert.
Nicméně mě to donutilo k zamyšlení, že bych sem měl něco napsat. Moji závislí čtenáři dlouho nedostali fet a když si grafika vezme nechtěně dovolenou a jaksi není do čeho bušit, začínají se ozývat hlasy. Ale ne ty co mám v hlavě. Normální skuteční lidi píší, třeba na mobil, že se odněkud vrátili, že tam neměli dlouho přístup na internet a ani dokonce signál (asi Botswana nebo co) a že první co udělali až přijeli do míst se signálem bylo to, že mi napsali, jak je možné, že za celou dobu jsem nic nenapsal? No jo, říkám si, jak to, že jsem nic nepsal za celou dobu co byli všichni v Botswaně? Ano, je to ten africký stát. A zároveň si musím sám odpovědět. Nechtělo se mi. Proč bych lhal? Slyšel jsem, že prý je to strašně vyčerpávající. Že notorické lhaní velmi namáhá mozek. A to přesně jsem nechtěl. Jenže jsem byl donucen. A teď myslím například v práci. Nebo když po mě chtějí pořád nějaké recenze, články, tiskové zprávy a podobné svinstva, co mě už vůbec nebaví psát. Všechno jsem dal tak nějak k ledu. Občas to tak dělám. Beru si takovou malou mozkovou dovolenou. Nemyslím, nedumám, nic si nepředstavuji, nemyslím dokonce ani na to, jak co nejefektivněji využívat co nejmenší počet mozkových závitů. A přitom jsem chtěl napsat bezvadnej článek o prsou jedné mojí kamarádky. Budete se divit, ale má je fakt perfektní. Zvlášť když je jí zima.
Teda jako nahatý jsem je nikdy neviděl, ale o to lépe si je umím představit.
Hlavní jsou obrysy a taky fakt, že celé léto nenosí podprsenku. Miluji léto. Už aby bylo. Na létě je fajn, že sem tam foukne větřík nebo se udělá trošku zima. Třeba večer. A to se potom tím nízkogramážním tričkem derou ven takové krásné dva čudlíky. A to je potom vzrůšo. Mrkají na vás jako dvě diody. Až by si člověk přál, aby to tenoučké tričko probodly a všechna ta nádhera vypadla ven. Jenže tuhle zvrácenou myšlenku hned zavrhnete, protože je jasné, že už by jste si ty dva kopečky nemohli představovat a vždycky by jste je viděli pouze takové trapně vypadené a vlastně zcela skutečné a veškerý tajuplný prostor pro nejrůznější fantazie by byl tatam. A i malé dítě ví, že neexistují na světě žádné bradavky, které by dokázaly propíchnout nízkogramážní tričko. I když nikdy nevíte. Teorie se mění, krystalky tečou nahoru a bradavky blikají jako diody a přitom propichují nízkogramážní trička.
Ne, dělám si samozřejmě legraci. Takhle špatné to v budoucnosti nebude. Příští volby vyhraje drtivým způsobem levice spolu s komunisty a Zemanem na Hradě a všem mladým to bude jedno, protože budou muset neustále přemýšlet, jak to udělat, aby jednou bradavky propichovaly nízkogramážní trička.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sudánec Sudánec | 26. února 2013 v 12:49 | Reagovat

Ty kozy chci hejčkat:)

2 Hank009 Hank009 | 26. února 2013 v 13:11 | Reagovat

[1]: Najdi mi někoho, kdo by nechtěl :)

3 Sudánec Sudánec | 26. února 2013 v 15:41 | Reagovat

HOMO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama