Hasta la vista, baby

6. března 2013 v 10:09 | Hank009 |  Články
Asi jste si všimli, že to tu začalo trošku stagnovat. Články nejsou tak časté a když už se nějaký objeví, tak je šitý horkou jehlou a není to ono. Psal jsem tu minulý týden, že jsem si dal pauzu, ale to taky nebyla pravda. Spíš jsem měl moc práce s psaním článků jinam. A taky v normální práci, kde vydělávám peníze, se poslední dobou musím kurva snažit, abych ty prachy vydělal. A navíc bych tady neměl psát slova jako je třeba právě zmíněná kurva. Jenže když napíšu lehká žena, tak to nebude ono.
Čímž se dostávám k jádru věci. Otevřela se mi možnost psát články na jisté stránky, které navštěvuje kopa lidí a ještě za to dostávat zaplaceno. Možná to bude znít divně, ale zhruba po roce, co mám tento blog se chystám to tu zabalit. Za ten rok co jsem vyplodil několik desítek článků, jsem z toho kromě průměrných třinácti návštěv denně a pár pěkných komentářů neměl vůbec nic. To že bych šel jinam kvůli penězům není pravda. To je jen takový bonus. Jde o to, že těch pár lidí, co to tady čte, může klidně přejít na jiné stránky, kde budu nadále pokračovat.
Tento blog měl pár vývojových fází. Ze začátku jsem zveřejňoval své myšlenkové pochody jen kvůli tomu, že jsem je nechtěl psát do šuplíku. Neměl jsem zájem o nějaké návštěvy, ale časem, jak začaly nabývat a vy jste začali komentovat, mě to dost chytlo. Byla to další motivace, proč sem psát. Bylo období s průměrnou návštěvností dvacet za den, dnes je to tak deset. Následně na to jsem si zvyknul, že jsou stránky navštěvované a radost mi dělaly vaše komentáře. To byl další level. Jenže teď není kam pokračovat, stagnuje to tu a i když se snažím, nebo alespoň předstírám snahu, tak mě to už nebaví jako dřív. Není žádný progres, není kam to posunout dál. Noví lidi nepřichází a celé to začíná být moc stereotypní. Mám několik typů, kam psát jinam a uvidíme, jak mě to bude bavit. Mám rád výzvy a čím větší, tím lepší a ten pocit, když zvládnete něco, o čem jste si na začátku mysleli, že je nad vaše síly, je přesně to, co mě žene dál a neskutečně mě motivuje.
Takže sbohem a šáteček. Jestli něco ukončit, tak to musí být klišé, jako celý tento článek. Až budu rozhodnutý, tak těm pár nadšencům, co můj blog čtou a mají zájem číst mou tvorbu dál rád pošlu odkaz na ty nebo ony stránky. Stačí když napíšete do kolonky zpráva autorovi, že o to máte zájem. Jo a mimochodem, ta kolonka se teda za svou činnost tady udřela k smrti, prostřednictvím ní mi přišla pouze jedna zpráva a to tehdy, když jsem zkoušel, jestli vůbec funguje. Tak těpic, díky za vaši přízeň a s některými se třeba potkáme někde jinde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sundance Sundance | 6. března 2013 v 13:27 | Reagovat

Sbohem blogere co není blogerem!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama