Amíci káží o rasismu

24. dubna 2013 v 11:56 | Hank009 |  Články
Nedávno jsem seděl s jedním výborným kamarádem v hospodě, a protože oba už nějaký ten pátek pracujeme, posteskl si, že někde četl článek, ve kterém se psalo, že po osvobození všech daní vychází z hrubého příjmu asi jen 45%. Takže 55% jde na veškeré daně, sociální jistoty, pojištění a podobné záležitosti.
Není to v naší republice vůbec jednoduché. Makal jsem od patnácti let vždy celé prázdniny ve škole, abych si něco přilepšil a vydělal. Mezitím jsem odpracoval pár měsíců v kuse a podobně. Jaké nemilé překvapení mě potkalo, když jsem po dokončení školy přišel na úřad práce a nedostal jsem ani korunu. A to jsem tam musel pravidelně dojíždět, abych mě milá paní pokaždé ujistila, že pro člověka s vysokoškolským titulem žádné zaměstnání nemá a ani mít nebude. Takže jsem si práci našel sám a začal se postupně stavit na vlastní nohy.
A pak tu máme ty cikány. Teda pardon, Romy. Takovým oslovením bych se dopouštěl diskriminace a to já dělám velmi nerad. Taky je někdy média označují za nepřizpůsobivé. Narážím na to kvůli zveřejnění výroční zprávy USA, v níž se píše, že naše vláda to zde s Romy nezvládá, diskriminuje je a omezuje jejich práva. Přitom běžný český nepřizpůsobivý se má v naší milované zemi jako prase v žitě. Jen se válí, nic nedělá, nedělal a nikdy dělat nebude, a když půjde do penze, tak protože nikdy nepracoval, tak mu důchod vyměří podle průměrné mzdy. Takže ho bude mít daleko lepší než většina poctivě pracujících.
Podle té zprávy jsou to chudáčci, kteří žijí v bídě na pokraji životního minima. Takže za prvé. Kdo jim za to může, že nechtějí pracovat? Začíná to už že nechodí do školy, nemají zájem o vzdělání a pak se můžou divit, že neseženou práci, ani kdyby chtěli. A za druhé, tito nebozí chudáci si jezdí v mercedesech, jinak se celý den flákají v ulicích tak kradou, řvou a znepříjemňují život ostatním. Na úřadech se tváří jako největší chudáci a když je pohřeb jejich krále, tak do hrobu hází tisícovky, zlaté řetízky, a flašky s drahým chlastem. Průměrně dostávají od státu daleko víc, než si kdo vydělá, tak proč by makali, že? Ale jakmile se do nich někdo obuje, tak se ohání diskriminací a rasismem, ale to že jsou ve městech čtvrtě, kam se normální člověk odváží stěží přes den, natož v noci je v pořádku. To diskriminační není. Dělají si co chtějí, jezdí na černo městskou dopravou a nakonec ještě zatěžují všechny věznice.
Takže milí Američané, to že jste si sami dovlekli do země černochy jako otroky a později to na oko vyřešili tak, že se tváříte, jako by se nic nestalo je sice hezké, ale kdo vám dal právo psát zprávy o České republice jako o diskriminační zemi, ve které je utlačovaná romská menšina? Zameťte si laskavě před vlastní prahem a podívejte se na vaše městské periférie a černošská gheta. Nemám nic proti Romům ani černochům. Pokud jsou to slušní lidé a nemusím hledat obušek v batohu, když potkám větší skupinku, tak mi vůbec nevadí. Ale kolik takových Romů je? Já osobně žádného neznám. Co mi vadí, jsou potřeštěné zprávy USA jako státu, který si to ve vlastní zemi pěkně posral a nemá ani páru, jak nastalou a stále se zhoršující situaci vůbec nějak řešit. Ať si udělají pořádek doma a pak si můžou kritizovat ostatní státy, které poslušně živý skupinky příživníků. Nejvíc rasistický stát bude kázat něco o rasismu v ČR, a když přijde na věc, tak si o České republice amíci myslí, že je to součást Čečenska.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pan Indián z rezervace rudých tváří Pan Indián z rezervace rudých tváří | 24. dubna 2013 v 12:26 | Reagovat

Nesnáším američany (obyvatele USA) a jejich potřebu dělat světu policajta. Nejvíc mě vytáčí, jak se naserou s armádou do cizí země pod zámnikou boje s terorizmem, nebo pod heslem, že je osvobodí od útlaku. Smrdí tam 10 let, všechny členy NATO to stojí balík, nám to zdraží benzín, umřou tam naši vojáci, kteří stím nemají nic společnýho a vydělají na tom jen zbrojařské korporace. Pak odtáhnou doprdele, protože už je to tam všechno vpořádku a jsou tam lidi svobodní a šťastní. Až na to že půlka země je rozmrdaná válkou! Kdo jim kurva dal patent na rozum a kde berou potřebu srát se do celýho světa, když u nich doma v té božské USA kterou bůh ochraňuje, mají bordel jako sviňa, hromadu bezdomovců, sociálně slabejch lidí a rasistickyčernošský geta. A navíc jsou úplně blbí a neumí si kurva ani na internetu najít mapu světa (ČR už byla na tolika místech a kontinentech, že to ani není možný). Dohajzlu snima!
P.S. omylem jsem odeslal koment, místo abych smazal část jména. Prosím Hankmajstra aby ten první koment smáznul :)

2 hank009 hank009 | 24. dubna 2013 v 12:47 | Reagovat

[1]: Jojo, přesně tak. První koment smazán. Jednou nastane doba, kdy amíci narazí a budou se velmi divit. Možná že je to blíž než by kdo čekal...

3 Jan Becher Jan Becher | 24. dubna 2013 v 13:08 | Reagovat

Vsimli jste si nekdy, ze vetsina dilu Simpsonu zacne uvodni kratouckou zapletkou, ktera se pak necekane stoci a nastartuje zapletku hlavni? Presne takhle pise i Hank:-) Zacne u dani v CR a pak si bez servitek pojebe americkou krveziznivost a jejich zoufale trapny pocit ze jsou superhrdinove zachranujici svet. Aby ho taky nemeli, vetsina jejich obyvatel jsou malomestaci odkojeni coca-colou a zpravami o vrazdicich studentech na strednich skolach. Do takove opice muzes natlacit cokoliv a uveri. Dyt byl nejdal z domu ve 20mil vzdalenem Prdelvillu na festivalu kukuricnych placek.

4 Pan Indián z rezervace rudých tváří Pan Indián z rezervace rudých tváří | 24. dubna 2013 v 13:31 | Reagovat

True story

5 Mosat Mosat | Web | 24. dubna 2013 v 14:57 | Reagovat

Bohužel je to tak, nevím jestli se s tím dá něco dělat, ale rozhodně to je zatím v nedohlednu. Po vyprávění rodičů, kteří přijeli z Thajska jsme stál s otevřenou pusou a jen mírně přikyvoval, řídí se tam stylem "Nechceš pracovat? Tak nežer!" kéž by to tak bylo všude. Mimochodem, nejsem žádný rasista, ale jelikož romové byli dřív kočovníci tak bych to udělal jedině tak, že bych jim dal pole a pár maringotek, ať si dělají co chtějí, ono by je to naučilo...

6 hank009 hank009 | 24. dubna 2013 v 15:20 | Reagovat

Nejhorší je, že se o tom vůbec nemluví. Když toto téma někdo načne, tak musí velice vážit výběr slov, aby ho nepranýřovali kde se dá. Člověk to slyší v hospodě u stolu a když se najde někdo, kdo by s tím chtěl konečně něco udělat, tak ho označí za "toho špatného" a v tichosti ho stáhnou do ústraní. Nikdo nemá koule na otevírání témat, která mohou velmi rychle ukončit politickou kariéru.

7 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 24. dubna 2013 v 15:48 | Reagovat

Moc by mě zajímalo, jak by se amíci tvářili, kdyby se na vlastní kůži přesvědčili, ajk se téhle utlačované menšině u nás opravdu žije...

8 Bílá hlava Bílá hlava | 24. dubna 2013 v 16:10 | Reagovat

Nejvíc mě serou v tomhle média, jak někdo ublíží cigánovi, tak je z toho reportáž na 2 měsíce. Když cigáni zmlálí, zabijou, zneužijeou nebo okradou někoho z majority tak se o tom nemluví, nebo je někde článek na 3 řádky a stejně nenapíšou, že to byl cigán. O Natálce bylo nezpočet článků, reportáží a o tom třináctiletým klukovi z Duchcova co ho ti špinavci mlátili, týrali a zneužili sotva na netu něco najdete. A když mě čmoud řekne, že jsem bílá kurva tak to není diskriminace?! Jak já říkám: To že nemám rád cigány neznamená že jsem rasista, oni totiž nejsou rasa ale etnikum :)

9 Lucie Opletalová Lucie Opletalová | 28. dubna 2013 v 15:03 | Reagovat

Dobrý den, již jste se určitě někdy setkali s týráním zvířat, alespoň na internetu. Je šílené, co lidská bytost dovede spáchat bezmocnému zvířeti. Je možné, že jste se už doslechli o našem novém ranči, kde se snažíme týrané koníky postarat a dát jim správnou výživu a lásku. Léky  potrava bohužel není zadarmo, a tak sháníme pomoc. Můžete nám pomoct i sms, která nám peníze přičte. V přítomnosti vlastníme 14 koní, znichž je 8 na pokraji života. Nikdy nic nespáchali, jen se dostali do špatných rukou. Prosím, pomozte nám. Pošlete sms ve tvaru STAJ ZLATY 321701 na číslo 900 07 30 - v případě, že chcete přispět 10 Kč. Nejvyšší možná částka je 50Kč  - jestliže chcete přišpět touto částkou, pošlete sms na číslo 900 07 99.  Děkujeme, každá koruna pomůže.

10 Farmář hledá klisnu Farmář hledá klisnu | 29. dubna 2013 v 9:39 | Reagovat

Kurva Hanku pomož koním :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama