Hank hlásí návrat

15. dubna 2013 v 13:49 | Hank009 |  Články
Zdravím všechny ty, co čtou mé články. Moc vás není, ale přece jen už by to chtělo nějaký nový materiál v podobě nějakého příspěvku. Jenže nevím o čem psát. V novinách nic není, teda kromě pár dobrých článků v ženských magazínech, za okny slunečno a teploučko a já sedím v kanclu s teplotou a předstírám, že něco dělám. Jaký pech. Už jsem měl radost z jara a stačil jedena větší přeháňka a následné totální promočení a už zase nemůžu pořádně mluvit. Ale co, nejde přece o mě, ale o vás, mí drazí čtenáři. Jenže mě to nejde jako dřív, kdy jsem chrlil jeden článek za druhým a to ještě na různé stránky.
Zlom nastal v dobách, kdy jsem byl unaven tímto zběsilým tempem a honil si ego na komentářích, které jen chválily. Chtěl jsem víc. Chtěl jsem 200 návštěv za den deset komentářů a podobné sci-fi scénáře. Začal jsem se poohlížet po jiných stránkách, kde by ocenili moji práci i finančně a mé dílka četlo víc a víc lidí. Jak hluboce jsem se mýlil, když jsem zde psal, že tu nemám dostatečnou možnost k rozletu, jak mi to svazuje ruce a jak chci být ještě lepším.
Situace se má asi následovně. Ozve se vám někdo z nějakých stránek, že zabloudili na váš blog a že se jim líbí váš styl, bla bla bla… Mají pro vás nabídku, budou vám dávat peníze, zaručí vysokou návštěvnost, ale za to taky chtějí něco na oplátku. Jde o konkrétní počet příspěvků za měsíc a volné téma. Zní to bombasticky, ale jakmile něco vyprodukujete, nastoupí cenzura. Mohl bys tuto část napsat trochu jinak, tohle je trošku nevhodné, to by zase mohlo pobouřit některou část čtenářů a nakonec vám řeknou, že by byli raději, kdybyste na toto téma vůbec nic nepsal. A obratem vám nabídnou jiné téma. Postupem času, článek za článkem vás masírují neúnavně dál, se jim na to vyserete. Teda já se jim na to vysral. Abych neustále něco předělával k obrazu někoho jiného, tak o tom psaní zkrátka není. Je to zábava a relaxace.
A tím se krásně dostávám k jádru věci. Seru na malou návštěvnost, nebudu plakat, že mi tu chodí pár lidí a že to dělám vlastně jen pro ně a ještě k tomu zadarmo. Jak jen jsem mohl být tak hloupý. Záměrně nepoužívám slovo kretén, protože by to mohlo pobouřit nějakou část čtenářů.
Takže. Zapomeňte na ten mozkový průjem, který jsem si způsobil článkem Hastala vista, baby. Byl jsem tak zaslepen, že jsem si neuvědomoval, proč vlastně píšu. Dělám to rád a když jsem teď nějakou dobu vůbec nepsal, zapomněl jsem, jaký je to pocit. Samozřejmě se do toho budu muset zase dostat, takže na něco trošku lepšího si budete muset chvíli počkat.
Ale nezoufejte. Hank je zpět a zase vám bude masírovat oční bulvy svými neotřelými ironiemi, ponurým humorem a perverznostmi všeho kalibru. Jen jak se dám trochu do kupy, tak sem něco šoupnu a budu se snažit dostat se zase na dva články týdně. Asi napíšu něco o ženských, to bude určitě výborné zahřívací kolo. Jsou to totiž nádherné bytosti, kvůli kterým my chlapi ze sebe dokážeme udělat největší idioty a ještě nás donutí přijmout fakt, že je to pro naše dobro.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janka Janka | Web | 15. dubna 2013 v 23:24 | Reagovat

:)

2 i.ace.k i.ace.k | 16. dubna 2013 v 18:26 | Reagovat

welcome back mr. Hank!

3 mengano mengano | E-mail | Web | 24. dubna 2013 v 6:50 | Reagovat

Znáš to - koho chleba jíš, toho píšeň zpívej:) Tak na tom jsou asi všichni placení autoři. Musí se holt přizpůsobit požadavku a vkusu chlebodárců.

Samozřejmě, že když ze sebe pod naším pečlivým vedením děláte idioty, je to jen a jen pro vaše dobro:)

4 Natty Natty | Web | 25. dubna 2013 v 17:10 | Reagovat

Není přece zase tak důležité mít hromadu návštěvníků, co ti jen napíšou koment a čekají, až jim taky něco zkomentuješ, ale mít dlouhodobé čtenáře, co tě nevymění za nějakou "One direction" dětskou stránku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama