Stát má největší strach z Romů

28. května 2013 v 14:21 | Hank009 |  Články
Ani to netrvalo nějak dlouho a máme tu znovu útok našich romských spoluobčanů, který rozvířil vášně nejedno z nás. Nejde ani tak o to napadení, ač bylo jakkoliv brutální a zákeřné, ale jde hlavně o to, jak se k tomu staví média a policie. Kdyby neuniklo nějakou náhodou video z útoku a nezačalo se šířit internetem rychleji než porno v klášteře, tak by se celý incident zase hezky zametl pod koberec. Ono když se nějaký čas svinstvo zametá pod koberec, tak to je dočasně udržitelný stav. Jakmile je toho svinstva víc, tak o ten nahromaděný kopec špíny pod kobercem někdo zakopne a najednou je to obří průser a všichni jsou z toho vyvalení jak japonští turisti v Praze.
Až na pár výjimek si nikdo v naší republice nechce cokoliv začít s cikány a raději jim vyhoví, než aby musel ty uřvané huby poslouchat. Sám jsem to zažil na úřadech a nechtěl bych být v kůži paní v okénku, když si přijde matka s šesti dětmi žádat o přídavky, podporu na bydlení a bůhví co ještě.
Když ono inkriminované video dostala média, tak je nechtěla. Já i přes to, že čtu noviny denně, jsem si nevšiml, že by nějaká zpráva o Duchcově proběhla. Nebýt toho videa, tak by se celá věc hezky v tichosti vyřešila a nikdo by se zase nic nedozvěděl.
Naskýtá se tedy otázka, proč se všichni snaží tyto incidenty tajit? Podle mě už má spousta poctivě pracujících občanů všech těch příživníků plné zuby. Nejde jen o Romy, ale ti jsou prakticky v tomhle na první příčce v pomyslném žebříčku. Stát se těchto lidí bojí, z Evropské unie jsme neustále bombardování nařčením, jací jsme rasisti a tak raděj stát platí nehorázné sumy lidem, kteří nikdy nepracovali. Jediné co opravdu stát nechce je, aby docházelo k nepokojům a demonstracím proti menšinám a podobné aktivity. Místo toho, aby si v tom svém systému udělal pořádek, tak raději se bude tvářit jako mrtvý brouk a každému, kdo se opováží říct něco proti takto debilně nastavenému systému, okamžitě zavírá hubu a ohání se rasismem a podobnými triky. V čem je to jiné než komunistické praktiky? Jedině v tom, že se tomu říká demokracie. Praktiky v tomto směru jsou úplně stejné. Samozřejmě že spolupracují jak média (která mají být nestranická, ale všichni dobře víme, jak to ve skutečnosti je), tak policie a všichni jdou na ruku politikům, kterým se nechce udělat potřebné kroky a konečně nastolit pořádek. Současný stav je neudržitelný a situace se bude jenom zhoršovat. Jsem velmi zvědavý, jak dopadne momentální kauza, protože už mě opravdu sere, že se mnou se nikdo nepáře a ti co cíleně nepracují se mají jako prasata v žitě za peníze nás, kteří poctivě odvádíme daně snad už ze všeho, z čeho se jen dá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pan Gadža Pan Gadža | 28. května 2013 v 14:45 | Reagovat

Křičeli na nás: Zasraný gadžové!
Rasový motiv útoku nebyl podezřelým prokázán, bližší okolnosti a příčiny napadení jsou předmětem dalšího vyšetřování.

Pičo, to mě poser! Co je to kurva za zasranej právní stát, kde černá tlama řve na našince, že je bílá kurva a potom ho zřeže jak psa a přitom to není rasistickej útok. Zato když bílá huba řekne kofole, že je to cigánská kurva, tak už chystaj naši vyjebaní soudci výjmečnej trest. Zmrdi! Už mě to fakt sere! Takhle to dál nejde, jestli lidi brzo něco nepodniknou (stát to má vpiči) tak bílí dopadnou bledě. Taková nespravedlnost vůči majoritě jen podporuje onu "rasouvou" nesnášenlivost (i když cigán není rasa). Asi budu volit nějakou extrémistickou pravicovou stranu, protože naši čuráci v parlamentu na to hážou bobek. Kurva já su zase nasranej!

2 hank009 hank009 | 28. května 2013 v 14:57 | Reagovat

[1]: To chce klid a chladnou hlavu. Jednou z toho bude takový průser, že se budou všichni divit. A čím déle se s tím řešením bude otálet, tím horší to bude...

3 Pan Gadža Pan Gadža | 28. května 2013 v 16:20 | Reagovat

Jo klid Hankmajstře, ale ty sračky co do nás ze všech stran tlačí jsou už moc. Já vím že novinky jsou největší odpad novinařiny hned po bulváru, ale tenhle článek mě zvedl ze židle http://www.novinky.cz/veda-skoly/303223-prekvapivy-pruzkum-rasismus-vuci-romum-je-zakorenen-uz-u-skolaku.html  už ten nadpis stojí za to "Překvapivý průzkum: Rasismus vůči Romům je zakořeněn už u školáků" mě to tedy nepřakvapilo :) To že dotazník je "rasistický" už asi nikoho nezajímalo.

4 Katrin Katrin | Web | 10. června 2013 v 11:15 | Reagovat

Ještě víc světla do toho, jak to v těchto kauzách chodí, přináší dva případy napadení v Olomouci, kdy dle právníků měli být útočící romové za loupež a následné napadení odsouzeni ke dvěma až deseti letům, a nakonec je z toho jen přestupek. Hnus velebnosti!

5 elsa elsa | Web | 18. června 2015 v 12:21 | Reagovat

pujcka plus :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama