Červen 2013

Na velikosti záleží

24. června 2013 v 18:00 | Hank009 |  Články
Říkají se různé věci. Jako třeba že pes co štěká, nekouše, že ten hnědý drát je stoprocentně nulák a třeba že dneska jdu fakt jen na jedno. Pak je tu však lidmi dlouhodobě oplývaný mýtus o délce penisu. Ženský veřejně tvrdí, že na velikosti nezáleží, ale když se jednotlivě zeptáte, tak s podprůměrnými penisy byly nespokojené a když je chlap patřičně vybaven, tak je to vždycky plus. A může to být i pořádná kláda, neboť se říká, že ženská vagína je jak hadí tlama, ta taky pojme takřka cokoliv.
Nicméně kanadští vědci přišli s novým výzkumem a konečně rozčísli tuto nekonečnou debatu a zjistili, že na velikosti opravdu záleží. Porovnávali totiž fotky a ženské reakce na různé pánské proporce a výsledek byl natolik jednoznačný, že byli všichni překvapení jak amíci při útoku na Pearl Harbor. Ve výzkumu šlo totiž o to, že ženám nebyly přímo ukazovány mužské genitálie, ale mužské postavy, což vyloučilo možnost politické nikoho neurážející odpovědi, že na délce opravdu nezáleží. Nejvíce se totiž líbili vysocí muži s většími genitáliemi. Ne zas úplně obřími, ale nadprůměrnými určitě.
Ono je toto politicky korektní chování žen v této oblasti vlastně velmi jednoduché a logické, protože většinou nevíte, koho tím dostanete do depresí a ženy nerady riskují fakt, že by si mohly někoho znepřátelit byť jen jediným výrokem. Vědci z Kanady to chytře obešli a vlastně přechytračili dotazované něžné pohlaví a to konečně zpívalo pravdu. Rovnou, celou a prokazatelnou.
Takže až vám bude někdo říkat, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo, tak ano, budete mu muset dát za pravdu. Nicméně to nic nemění na faktu, že to pořád bude jenom divadlo.

Pád vlády

19. června 2013 v 16:42 | Hank009 |  Články
Jen jsem si na chvilku odskočil z reality a odpojil se na pár dní od všeho, co mě spojovalo se světem a když jsem se vrátil, tak jsem se nestačil divit, co se stalo. Po tu dobu jednoho týdne jsem neměl přístup na internet, dokonce jsem měl celou dobu úplně vypnutý telefon.
Jakmile jsem otevřel noviny, zjistil jsem, že padla vláda. To bylo tak asi všechno. Snažil jsem se dohledávat důvody, proč tomu tak bylo, ale za tu chvilku co jsem byl pryč, se mi nahromadila taková kopa restů, že jsem na to zkrátka neměl čas. Až dnes jsem si našel chvilku něco málo dohledat a krátce se k tomuto tématu vyjádřit.
Shrňme si tedy fakta. Osm zatčených politiků, nalezené miliony, zlato a korupce, korupce, korupce. Zdá se, že konečně začíná fungovat odhalování těchto zločinů a snad jsme v tomhle na dobré cestě. Pokud někdo viděl žebříček korupce v jednotlivých státech, tak byste museli hodně srolovat dolů, než byste našli Českou republiku. Líp jsou na tom v tomto hledisku i státy, do kterých by to nikdo neřekl.
I když nejsem dvakrát nadšený z pádu jakékoliv vlády, tak v tomto případě musím říct, že je to rozumně zdůvodněné. Ne jak za opozičního štourala Paroubka, který svrhnul vládu při předsednictví EU. Upřímně se mi k tomu ani nechce nic psát, protože to jen dokazuje to, že naše země je korupcí prolezlá jak toulavá kočka prašivinou a tyto špičky ledovce jen dokazují, že je nalezlá opravdu všude, i na těch nejvyšších místech naší bezvadné politiky. Je to jen další důkaz toho, že politici jsou korytáři, zločinci a svoje ega mají hodně nafouknutá. Doufám, že od této doby už alespoň ti příští pohlaváři budou mít strach z hrozícího kriminálu a snad se nebudou pořád ztrácet miliardy a skončí ono slavné porcování medvěda.
Celému světu můžeme být pro smích a zároveň jít příkladem, že když se chce, tak to jde. Jak se říká: na každou svini se vaří voda.
A že těch sviní všude kolem je…

Když z nebe padají hovna

6. června 2013 v 23:19 | Hank009 |  Články
Dlouho jsem sem nenapsal nic tak z patra a pořád jen plivu jed na situaci v naší zemi, na světovou situaci a vůbec na různá pobuřující fakta, což jen podněcuje živé komentáře, za které jsem mimochodem velmi rád, ale tak nějak se mi vytrácí ta autorská jiskra, která mě doprovázela v začátcích tohoto blogu. To že mě serou povodně je jedna věc, to že se prosralo miliónů na protipovodňové opatření je věc další, ale to, že prakticky odchází má můza je nejhorší ze všeho.
Jasně, je evakuováno několik tisíc lidí, dobře, beru to. Ale mrkněte do vedlejšího Rakouska, jak si s tím poradili. Prostě za ty vybrané peníze postavili prottipovodňovou hráz a ta funguje jak má. Ne jak u nás, kde se půlka financí rozkrade a druhá půlka jde na to, aby se to udělalo úplně na hovno. Nakonec to tam ti odborníci stejně nainstalují pozdě, takže co dodat? Nic, tomuhle státu nepomůže ani.... prostě nic...
Ale abych se vrátil k tématu a tím je něco sesmolit jen tak na pobavení. Když už jsme přežili všechny ty Paroubky, Klausovic rodinu a momentálně se ze všech sil snažíme ignorovat Zemana, tak přece nebudeme věšet hlavu. Není všechno jen na tu hnědou a smradlavou věc. Jde o to, že i přes to, že byla kurevsky dlouhá zima, kdy se už všichni těšili na jaro, tak to rádoby jaro se jen tak na oko ukázalo, my se vyvalili s těmi petkami vína ven, nechali se opalovat oskarem, sbírali dlouho očekávané joulíky a nechali si od počasí bláhově namluvit, že všechno zase bude v pořádečku a nakonec co? Zase ten hnusně zapáchající hnědý váleček. Prostě hovno. Jako kdyby vám někdo plivnul do ksichtu. Začalo chcát a nějak nepřestávalo. Čekal jsem, že začnou padat třeba trakače, ale to už bych byl asi velký skeptik. Připadlo mi to, že pršet přestane snad jen v tom okamžiku, kdy začne sněžit.
Ale abych pořád jen neházel špínu a nevylíval si tady ty svoje blbé nálady a otravné argumenty. Sem tam se i přes ty šedé mraky prorve pár teplých paprsků a byť jen na chviličku nás ta velká žhavá koule pošimrá, tak to dělá divy. Člověk má hned chuť něco dělat, vyrazit ven na vzduch, pobavit se s přáteli v parku, vzít kytaru, hrát až do rozbřesku, prostě cokoliv, co není omezené blbou náladou a počasím. Já chci do prdele jaro. Chci vidět, jak všechno kvete, chci cítit ty vůně přírody po dlouhé zimě. Chci si lehnout na vyhřátou mez, chci si to prostě jen normálně užívat. Mám rád léto, hlavně soumrak a noc, kdy se všechno uklidní, teploty se ustálí a není problém být do rána venku. Ale copak tohle bylo nějaké jaro? A co vůbec přinese léto? Depresivní a blbá nálada je cítit všude kolem. Šíří se rychleji než kapavka v porno průmyslu. Na druhou stranu pozoruji, že tohle je období, kdy se lidé nějakým záhadným způsobem semknou, začnou si naslouchat a začnou držet pospolu. Každý už je totiž tak unavený ze všech těch negací, že si začíná uvědomovat, co je opravdu důležité. A i když se to může zdát jako laciné kecy, tak vím jedno. Nejdůležitější jsou lidé, kterými se obklopujeme, protože jen s nimi můžou klidně padat trakače a stejně se tomu budeme jen smát. I když hovno bude smrdět pořád stejně.