Na velikosti záleží

24. června 2013 v 18:00 | Hank009 |  Články
Říkají se různé věci. Jako třeba že pes co štěká, nekouše, že ten hnědý drát je stoprocentně nulák a třeba že dneska jdu fakt jen na jedno. Pak je tu však lidmi dlouhodobě oplývaný mýtus o délce penisu. Ženský veřejně tvrdí, že na velikosti nezáleží, ale když se jednotlivě zeptáte, tak s podprůměrnými penisy byly nespokojené a když je chlap patřičně vybaven, tak je to vždycky plus. A může to být i pořádná kláda, neboť se říká, že ženská vagína je jak hadí tlama, ta taky pojme takřka cokoliv.
Nicméně kanadští vědci přišli s novým výzkumem a konečně rozčísli tuto nekonečnou debatu a zjistili, že na velikosti opravdu záleží. Porovnávali totiž fotky a ženské reakce na různé pánské proporce a výsledek byl natolik jednoznačný, že byli všichni překvapení jak amíci při útoku na Pearl Harbor. Ve výzkumu šlo totiž o to, že ženám nebyly přímo ukazovány mužské genitálie, ale mužské postavy, což vyloučilo možnost politické nikoho neurážející odpovědi, že na délce opravdu nezáleží. Nejvíce se totiž líbili vysocí muži s většími genitáliemi. Ne zas úplně obřími, ale nadprůměrnými určitě.
Ono je toto politicky korektní chování žen v této oblasti vlastně velmi jednoduché a logické, protože většinou nevíte, koho tím dostanete do depresí a ženy nerady riskují fakt, že by si mohly někoho znepřátelit byť jen jediným výrokem. Vědci z Kanady to chytře obešli a vlastně přechytračili dotazované něžné pohlaví a to konečně zpívalo pravdu. Rovnou, celou a prokazatelnou.
Takže až vám bude někdo říkat, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo, tak ano, budete mu muset dát za pravdu. Nicméně to nic nemění na faktu, že to pořád bude jenom divadlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 i.ace.k i.ace.k | 24. června 2013 v 23:21 | Reagovat

Samozřejmě že s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo, když nezaujmeš, tak alespoň pobavíš! ;-)

2 Bedřich Bedřich | 25. června 2013 v 4:08 | Reagovat

No ono ve finále, ze všeckého takového se dá nakonec vylízat :))

3 eazi eazi | Web | 26. června 2013 v 15:53 | Reagovat

Já osobně se děsím i moc velkých věcí. :D A volím raději střed. ;)
Jinak článek super. :) A komentáře pobavily. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama