Pád vlády

19. června 2013 v 16:42 | Hank009 |  Články
Jen jsem si na chvilku odskočil z reality a odpojil se na pár dní od všeho, co mě spojovalo se světem a když jsem se vrátil, tak jsem se nestačil divit, co se stalo. Po tu dobu jednoho týdne jsem neměl přístup na internet, dokonce jsem měl celou dobu úplně vypnutý telefon.
Jakmile jsem otevřel noviny, zjistil jsem, že padla vláda. To bylo tak asi všechno. Snažil jsem se dohledávat důvody, proč tomu tak bylo, ale za tu chvilku co jsem byl pryč, se mi nahromadila taková kopa restů, že jsem na to zkrátka neměl čas. Až dnes jsem si našel chvilku něco málo dohledat a krátce se k tomuto tématu vyjádřit.
Shrňme si tedy fakta. Osm zatčených politiků, nalezené miliony, zlato a korupce, korupce, korupce. Zdá se, že konečně začíná fungovat odhalování těchto zločinů a snad jsme v tomhle na dobré cestě. Pokud někdo viděl žebříček korupce v jednotlivých státech, tak byste museli hodně srolovat dolů, než byste našli Českou republiku. Líp jsou na tom v tomto hledisku i státy, do kterých by to nikdo neřekl.
I když nejsem dvakrát nadšený z pádu jakékoliv vlády, tak v tomto případě musím říct, že je to rozumně zdůvodněné. Ne jak za opozičního štourala Paroubka, který svrhnul vládu při předsednictví EU. Upřímně se mi k tomu ani nechce nic psát, protože to jen dokazuje to, že naše země je korupcí prolezlá jak toulavá kočka prašivinou a tyto špičky ledovce jen dokazují, že je nalezlá opravdu všude, i na těch nejvyšších místech naší bezvadné politiky. Je to jen další důkaz toho, že politici jsou korytáři, zločinci a svoje ega mají hodně nafouknutá. Doufám, že od této doby už alespoň ti příští pohlaváři budou mít strach z hrozícího kriminálu a snad se nebudou pořád ztrácet miliardy a skončí ono slavné porcování medvěda.
Celému světu můžeme být pro smích a zároveň jít příkladem, že když se chce, tak to jde. Jak se říká: na každou svini se vaří voda.
A že těch sviní všude kolem je…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama