Peníze, sex a souložení

26. července 2013 v 13:13 | Hank009 |  Články
Zdravím všechny mé čtenáře a hned ze začátku bych chtěl začít poněkud zostra. Mám vás všechny rád, děkuji vám za vaši přízeň, ale musím vás velmi zklamat. Nebo alespoň ty, kteří si myslí, že se svět točí jenom kolem peněz. Je sice pravda, že se penězi všichni honí, někteří kradou, někteří, nebo i některé (zlatokopky), na to mají někoho jiného a ostatní chodí do práce. Vlastně ony ty chuděry zlatokopky taky chodí do práce. Uspokojit sexuálně smradlavého starého perverzáka asi není procházka růžovým sadem. Ale dostává se jim za to na oplátku parádního života na vysoké úrovni.
Svět se totiž netočí kolem peněz, ale v prvé řadě jde o sex. Peníze vyděláváme jenom proto, abychom přežili a mohli mít sex. Nebo v případě některých žen oporu v mužském protějšku výměnou za sex. Takže jsme zase u toho. Takové blbosti jako kolikrát denně které pohlaví myslí na intimní spojení s druhým pohlavím je na nic. Osobně bych řekl, že na to myslí všichni, všude a pořád. I když si to neuvědomují. Ono pokud totiž člověk myslí třeba na to, jak se musí celý den pařit v kanclu, tak si spíš představuje, jak by nejraději šel někam na koupaliště. A co se dělá na koupališti kromě koupání? Chodí tam spoře odění lidé a to zavání ničím jiným než myšlenkami na sex. Kdo sex nemá, tak se snaží ho mít a cítí se frustrovaný.
Mnohokrát jsem někde slyšel různá moudra, že peníze jsou sice super, ale nenahradí to člověka, s nímž by dotyčný mohl trávit volné chvíle. A překvapivě mě zase napadá sex. Nebo se snad mezi vámi najde někdo, kdo by si nechtěl zasouložit?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petbse petbse | 26. července 2013 v 13:32 | Reagovat

To te prejde... Najdes si nakeho lepsiho konicka :) Treba chlast... chlast funguje docela dobre...

2 hank009 hank009 | 26. července 2013 v 13:41 | Reagovat

[1]: Říká se, že chlast problémy neřeší. Nakonec mléko vlastně taky ne...

3 fiskuntal13 fiskuntal13 | 6. srpna 2013 v 13:26 | Reagovat

pomilovat se chce a to platí víc pro ženské, zasouložit si můžete všude , zvlášť ve veřejném domě
a zlatokopky nemusí jen uspokojovat smraďocha, můžou ho mít rády a když smrdí tak ho klidně vykoupou,
sex, prachy versus prachy, sex

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama