Seznamkové vystřízlivění

24. července 2013 v 17:32 | Hank009 |  Články
Před časem jsem napsal článek o tom, že hledám ženu. Zamýšlel jsem to jako možnost, nikoliv jako to, že okamžitě začnu neúnavě brouzdat po seznamkách, chodit do klubů a všemožně tahat čísla snad ze všech, které potkám. Mé okolí to vzalo jako neoblomný postoj a proměnilo mě ve štvance na ženy. Tomu se musím od srdce zasmát, protože takový jsem nikdy nebyl, ani to neumím a nemyslím si, že by to byla nějaká osvědčená taktika k tomu, abych někoho našel.
Také se mnozí podivili, že chci hledat seznámení na nějakých seznamkách. Někteří mě dokonce za to odsoudili do skupiny největších zoufalců a lidí, kteří si neumějí najít protějšek "normálním" způsobem. K tomu bych měl pár postřehů. Našel jsem nějakou seznamku, ale nebyla nijak zvlášť aktuální. Několik měsíců staré inzeráty, které vypovídaly akorát tak o tom, že jdu s křížkem po funuse a večer opět nastoupí stará dobrá ruční práce. Nicméně díky nadhledu, který jsem zaujal, jsem odpověděl na inzerát: Fotografka hledá nahý objekt na focení. Odpověděl jsem velmi stručně a dostalo se mi celkem rozsáhlé odpovědi, z které vyplynulo následující. Slečna mě utvrzovala, že se mohu fotit, jak budu chtít. Klidně i v trenýrkách, ale že pokud bych měl zájem, může být ona klidně jen v kalhotkách nebo docela nahá. Navíc mi nabídla, že mě může nafotit nebo natočit s její kolegyní, se kterou se mohu buď mazlit, nebo mi může různé sexuální praktiky vykonávat ona a nebo může dojít klidně i na sex. Případné fotky nebo video budu mít jen pro sebe a ujistila mě, že si nedělá žádné kopie. V závěru se nezapomněla zmínit, že doufá, že nejsem naivní, že to není zadarmo.
Takže asi tak k seznamkám. Další inzeráty byly velmi smutné, kde mi z toho krátkého textu bylo dotyčných slečen líto a tak jsem tyto vody opustil. Měl jsem v plánu si domluvit s několika slečnami schůzku a napsat tady, jaké byly, co říkaly a jak to celé dopadlo. Nicméně po shlédnutí těchto inzerátů jsem pochopil, že to dotyčné myslí dost vážně a dokonce to v některých případech vypadalo jako stébélko poslední naděje, které se zoufalé slečny snaží najít. Jo a taky je to plné inzerátů, kdy pohledná a mladá žena hledá zajištěného staršího muže. Což nejsem, leda že bych se někde hodně vysoko přivázal provazem a cítil se alespoň v tomto ohledu zajištěný.
Docela jsem si tím článkem v okruhu svých přátel zavařil, protože se mě na to všichni nekonečně vyptávali a dávali zaručené rady ať už na seznamky, místa vhodná k seznámení a tipy, kde by to mohlo klapnout.
Říká se, že člověk si většinou pamatuje jen to dobré a proto bych se nechtěl unáhlit a po hlavě se vrhnout do nějakého vztahu, kde bych se cítil jako ve svěráku. Když jsem totiž objektivně zavzpomínal na minulé vztahy, tak jsem se celkem vyděsil, do čeho jsem se to pustil.
I když se mi líbilo, jak se postupně začaly některé z mých kamarádek či bývalých známostí se mnou více bavit a některé oprášily staré zašlé časy, tak jsem zjistil, že zas tak horké to s hledáním nějaké vyvolené určitě nebude a nechám tomu jako vždycky volný průběh.
Každý totiž chce, co nemá. Svobodný chlap chce pravidelný sex a někoho na dlouhé večery, ten ve vztahu by zase rád přivítal kousek samoty, svobodného rozhodování a nevázanosti. Holt je život takový a nadávat budou všichni pořád. Když prší, tak nadávají na déšť, když svítí slunce, tak chtějí, aby pršelo, zkrátka se nikomu nikdy nezavděčíte ničím. A co z toho plyne? Asi využiju situace, kdy nejsem na nikoho vázaný a někam odjedu. Na rok, na dva, prostě někam pryč, trochu zažít jiný život. Třeba na štiky do Finska…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama