Srpen 2013

O prospěšnosti sexu

26. srpna 2013 v 13:49 | Hank009 |  Články
Posledně jsem psal o tom, že jsem v jednom kole a nemám na nic čas. To jsem ještě nevěděl, co mě čeká. Status "v jednom kole" se změnil na "absolutně nestíhám" a začalo mě to pohlcovat. Nicméně v dalších dnech se status změnil na "absolutně nestíhám, no a co?", čímž jsem celou patálii dočasně vyřešil.
Určitě se vám už někdy stalo, když jste byli tak přetažení, že už jste tu hlavu nedokázali přinutit dělat cokoliv. To už se pak člověk nachytává, že nemyslí vůbec na nic. Buddhisté se o to snaží roky a mě to trvalo jen pár týdnů. Sem tam se do toho přimíchají zrádné myšlenky na sex, ale ty jsou okamžitě zavrhnuty. Nebo se je podvědomí snaží potlačit, protože není zrovna dvakrát vhodné v dopravním prostředku stát s boulí na kalhotách, kterou má ta babička co sedí na sedačce před vámi asi patnáct centimetrů od hlavy.
Takže o tom sexu. Zvláštní v těchto případech je, že i když na něj člověk myslí celý den, tak když dojde na věc nebo se alespoň k sexu schyluje, tak je to zrovna to poslední, co by v danou chvíli chtěl dělat. A už mu šrotuje v palici, jak se z toho vymotat. Jenže ta hlavinka je už tak moc nepoužitelná, že na nic rozumného stejně nedojde a člověku pak nezbývá nic jiného než dát věcem volný průběh.
Když tak nad tím teď přemýšlím, tak by mě nikdy nenapadlo, že budu někdy v životě hledat výmluvy na sex, když přede mnou stojí neodolatelná ženská nažhavená jak výfuk od Ferrari. Navíc jaká je tak asi rozumná výmluva, že člověk nechce sex? Bolí mě hlava? Takový starý trik. Asi by mohlo zafungovat třeba to, že člověk právě přišel o nohu nebo je v bezvědomí, což by vlastně výmluvu nepotřebovalo.
Překvapivé zjištění, že přes ten obrovský odpor mozku sex funguje jako elixír mládí a do žil pumpuje koňskou dávku potřebné energie, po které se člověk cítí odpočatější než po sedmi hodinách zdravého spánku. A najednou jako mávnutím kouzelného proutku se výkonnost opět zvedá a muž bez schopnosti ovládat svou hlavu najednou opět kontroluje své myšlenky a může se znovu soustředit. Zvlášť to ocení babičky v MHD, které neutlačuje a nepohoršuje a vše se vrací do starých kolejí.
Co jsem tím teda chtěl říct? Sám nevím, chtěl jsem jenom napsat něco o sexu. Tak tady to máte a dejte si jeden jen tak pro radost.

Zatím to jde...

16. srpna 2013 v 13:17 | Hank009 |  Články
Poslední týden si pořád dokola, den za dnem, říkám, že bych měl něco napsat na blog. Jenomže jakmile si to řeknu a hlavou se mi začnou konečně honit nějaké rozumné náměty, tak mi do toho vždycky něco vleze a veškerá snaha je pryč. Je pravda, že nějaký čas bojuji s nedostatkem času, spánku ale na druhou stranu mi to vůbec nevadí. Není to totiž z nějakého nepříjemného důvodu, jako jsou například přesčasy v práci nebo nějaké osobní problémy. Chytil jsem zkrátka vlnu energie, co mě nese pořád dál, vezu se na ní a dny se stávají čím dál víc nevšedními. Co možná pro mnohé z vás bude trochu překvapením, tak ne, drogy v tom opravdu nejsou. Je v tom něco tajemného, co mě přimělo přehodnotit a kompletně přeorganizovat můj život. Zní to sice strašně, ale zas tak zle nebude. Naopak.
Když člověk moc nespí, tak má celý den pocit, že v něm ten život opravdu dřímá. Jak se začnou věci a denní situace škatulkovat a stávat běžnými, nastává stereotyp a na ten má do důchodu času dost. Daleko lepší je spontánně někam vyrazit, být tam do rána a nedívat se na to, že člověk musí další den do práce a že se mu nebude chtít. To je pak nuda. Jakmile všechno běží jak na drátkách tak je někde chyba. Život postrádá šťávu, náboj a špetku toho překvapení, které je jen důkazem žití jako takového.
Nakonec je to přece podstata mládí. Dělat různé věci a nezaobírat se důsledky. Ty budou až zítra, dneska má člověk chuť žít naplno a co se stane další den, se uvidí později. Takový ten styl toho chlápka co vyskočí z desátého patra a v devátém si řekne: Zatím to jde…

Užívejte si letních dnů

5. srpna 2013 v 13:48 | Hank009 |  Články
Někdo říká, že léto je okurková sezóna a že se nic neděje. Rád bych věděl, kdo to je a kde žije, protože osobně kromě jara si nedokážu představit lepší roční období. Víkendy nabité akcemi, samý festiválek, výlety s přáteli, grilovačky, dá se sedět do rána venku bez toho že by to bylo nepříjemné a všude se pohybují spoře odění lidé a to je fajn. Pokud to tedy nejsou zrovna ty typy, které by člověk spoře oděné vidět nikdy nechtěl, ale i tak, ten zbytek nádherných postav to parádně kompenzuje a vynahrazuje na plné čáře.
Navíc je to období různých dovolených, tedy alespoň pro ty z vás, kteří nedělají různé sezónní práce a právě probíhá ta část sezóny, kdy se usilovně pracuje. Na různých akcích a dovolených probíhá v uvolněném duchu neřízené seznamování a dává se dohromady nejvíce párů za celý rok. Alespoň to tvrdí statistiky, ale statistiky jsou velmi ošemetné záležitosti. Jako z jednoho seriálu, kdy si jedna z hlavních postav chtěla najít holku na léto. Strávit s ní pěkné chvilky u vody, na výletech a různých akcích, nezřízeně se milovat na všech možných místech a na podzim se s ní rozejít. Jinak by to potom přece nebyla letní dívka. Ale do statistiky se počítá.
Takže moje rada zní: neposlouchejte kecy o tom, že se nic neděje a vyrazte někam. Prakticky je jedno kam, ale hlavní je na všechno zapomenout a užívat si tyto krásné letní dny, kdy člověk s gustem sleduje zapadající slunce, teploty klesají a intoxikace organismu alkoholem prudce stoupá. A jestli je vám teplo, tak plavky a někam k vodě. Přinejmenším třeba proto, že se můžete pokochat těmi mladými krásnými tělíčky plnými energie a třeba se s někým dát do řeči, dát si nějaký míchaný letní nápoj v přilehlém baru a strávit zbytek léta s novým objevem. Statistiky hovoří jasně, takže přestaňte sedět za kompem a mazejte někam do terénu!