O prospěšnosti sexu

26. srpna 2013 v 13:49 | Hank009 |  Články
Posledně jsem psal o tom, že jsem v jednom kole a nemám na nic čas. To jsem ještě nevěděl, co mě čeká. Status "v jednom kole" se změnil na "absolutně nestíhám" a začalo mě to pohlcovat. Nicméně v dalších dnech se status změnil na "absolutně nestíhám, no a co?", čímž jsem celou patálii dočasně vyřešil.
Určitě se vám už někdy stalo, když jste byli tak přetažení, že už jste tu hlavu nedokázali přinutit dělat cokoliv. To už se pak člověk nachytává, že nemyslí vůbec na nic. Buddhisté se o to snaží roky a mě to trvalo jen pár týdnů. Sem tam se do toho přimíchají zrádné myšlenky na sex, ale ty jsou okamžitě zavrhnuty. Nebo se je podvědomí snaží potlačit, protože není zrovna dvakrát vhodné v dopravním prostředku stát s boulí na kalhotách, kterou má ta babička co sedí na sedačce před vámi asi patnáct centimetrů od hlavy.
Takže o tom sexu. Zvláštní v těchto případech je, že i když na něj člověk myslí celý den, tak když dojde na věc nebo se alespoň k sexu schyluje, tak je to zrovna to poslední, co by v danou chvíli chtěl dělat. A už mu šrotuje v palici, jak se z toho vymotat. Jenže ta hlavinka je už tak moc nepoužitelná, že na nic rozumného stejně nedojde a člověku pak nezbývá nic jiného než dát věcem volný průběh.
Když tak nad tím teď přemýšlím, tak by mě nikdy nenapadlo, že budu někdy v životě hledat výmluvy na sex, když přede mnou stojí neodolatelná ženská nažhavená jak výfuk od Ferrari. Navíc jaká je tak asi rozumná výmluva, že člověk nechce sex? Bolí mě hlava? Takový starý trik. Asi by mohlo zafungovat třeba to, že člověk právě přišel o nohu nebo je v bezvědomí, což by vlastně výmluvu nepotřebovalo.
Překvapivé zjištění, že přes ten obrovský odpor mozku sex funguje jako elixír mládí a do žil pumpuje koňskou dávku potřebné energie, po které se člověk cítí odpočatější než po sedmi hodinách zdravého spánku. A najednou jako mávnutím kouzelného proutku se výkonnost opět zvedá a muž bez schopnosti ovládat svou hlavu najednou opět kontroluje své myšlenky a může se znovu soustředit. Zvlášť to ocení babičky v MHD, které neutlačuje a nepohoršuje a vše se vrací do starých kolejí.
Co jsem tím teda chtěl říct? Sám nevím, chtěl jsem jenom napsat něco o sexu. Tak tady to máte a dejte si jeden jen tak pro radost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mr. Horny Mr. Horny | 27. srpna 2013 v 16:11 | Reagovat

Šukání, šukání, všechny smutky zahání, šukání, šukání je lék! nebo tak nějak je ta písnička od Zďenka Svěrače a Jaroslava Puchýře. Mrdu zdar!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama