Užívejte si letních dnů

5. srpna 2013 v 13:48 | Hank009 |  Články
Někdo říká, že léto je okurková sezóna a že se nic neděje. Rád bych věděl, kdo to je a kde žije, protože osobně kromě jara si nedokážu představit lepší roční období. Víkendy nabité akcemi, samý festiválek, výlety s přáteli, grilovačky, dá se sedět do rána venku bez toho že by to bylo nepříjemné a všude se pohybují spoře odění lidé a to je fajn. Pokud to tedy nejsou zrovna ty typy, které by člověk spoře oděné vidět nikdy nechtěl, ale i tak, ten zbytek nádherných postav to parádně kompenzuje a vynahrazuje na plné čáře.
Navíc je to období různých dovolených, tedy alespoň pro ty z vás, kteří nedělají různé sezónní práce a právě probíhá ta část sezóny, kdy se usilovně pracuje. Na různých akcích a dovolených probíhá v uvolněném duchu neřízené seznamování a dává se dohromady nejvíce párů za celý rok. Alespoň to tvrdí statistiky, ale statistiky jsou velmi ošemetné záležitosti. Jako z jednoho seriálu, kdy si jedna z hlavních postav chtěla najít holku na léto. Strávit s ní pěkné chvilky u vody, na výletech a různých akcích, nezřízeně se milovat na všech možných místech a na podzim se s ní rozejít. Jinak by to potom přece nebyla letní dívka. Ale do statistiky se počítá.
Takže moje rada zní: neposlouchejte kecy o tom, že se nic neděje a vyrazte někam. Prakticky je jedno kam, ale hlavní je na všechno zapomenout a užívat si tyto krásné letní dny, kdy člověk s gustem sleduje zapadající slunce, teploty klesají a intoxikace organismu alkoholem prudce stoupá. A jestli je vám teplo, tak plavky a někam k vodě. Přinejmenším třeba proto, že se můžete pokochat těmi mladými krásnými tělíčky plnými energie a třeba se s někým dát do řeči, dát si nějaký míchaný letní nápoj v přilehlém baru a strávit zbytek léta s novým objevem. Statistiky hovoří jasně, takže přestaňte sedět za kompem a mazejte někam do terénu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama