Zatím to jde...

16. srpna 2013 v 13:17 | Hank009 |  Články
Poslední týden si pořád dokola, den za dnem, říkám, že bych měl něco napsat na blog. Jenomže jakmile si to řeknu a hlavou se mi začnou konečně honit nějaké rozumné náměty, tak mi do toho vždycky něco vleze a veškerá snaha je pryč. Je pravda, že nějaký čas bojuji s nedostatkem času, spánku ale na druhou stranu mi to vůbec nevadí. Není to totiž z nějakého nepříjemného důvodu, jako jsou například přesčasy v práci nebo nějaké osobní problémy. Chytil jsem zkrátka vlnu energie, co mě nese pořád dál, vezu se na ní a dny se stávají čím dál víc nevšedními. Co možná pro mnohé z vás bude trochu překvapením, tak ne, drogy v tom opravdu nejsou. Je v tom něco tajemného, co mě přimělo přehodnotit a kompletně přeorganizovat můj život. Zní to sice strašně, ale zas tak zle nebude. Naopak.
Když člověk moc nespí, tak má celý den pocit, že v něm ten život opravdu dřímá. Jak se začnou věci a denní situace škatulkovat a stávat běžnými, nastává stereotyp a na ten má do důchodu času dost. Daleko lepší je spontánně někam vyrazit, být tam do rána a nedívat se na to, že člověk musí další den do práce a že se mu nebude chtít. To je pak nuda. Jakmile všechno běží jak na drátkách tak je někde chyba. Život postrádá šťávu, náboj a špetku toho překvapení, které je jen důkazem žití jako takového.
Nakonec je to přece podstata mládí. Dělat různé věci a nezaobírat se důsledky. Ty budou až zítra, dneska má člověk chuť žít naplno a co se stane další den, se uvidí později. Takový ten styl toho chlápka co vyskočí z desátého patra a v devátém si řekne: Zatím to jde…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama