Co ženy chtějí?

25. září 2013 v 16:07 | Hank009 |  Články
Někteří lidé mě nespravedlivě osočují z toho, že jsem prý sexista a mé články jsou sexisticky zaměřené. S upřímností musím říct, že se pletou. Důvody vysvětlím za malý okamžik, ale jedno bych jim chtěl vzkázat. Nevadí mi, že si to o mně myslíte a odpouštím vám.
Sexistické články přece nejsou jenom o tom, že píšu o ženách a snažím se jim vtipně vysvětlit, že jsou taky omylné a že ne za všechny vzniklé problémy jsou zodpovědní muži. Hodně se taky mluví o mém přefouknutém egu, což taky není pravda. Jsem prostě boží, můžu snad za to? Naopak by si své ego měly uvědomit některé dámy, protože tvrdit, že za všechno mohou právě muži, je velmi egoistické a zcela nepravdivé.
Zůstávám i nadále gentlemanem, který bezmezně uznává rovnoprávnost žen a mužů a jsem pro, aby se ženám dostalo všech práv a pracovních pozic, jako mužům. Mohli bychom třeba uvolnit některá místa v dolech, tam se to sexismem a omezováním žen jenom hemží.
A tím se dostávám k jádru věci. Jak si má dnešní muž vybrat, jakým způsobem by se měl k ženám chovat? Co tedy vlastně ženy chtějí? Aby byl muž gentleman a zároveň uznával rovnoprávnost mužů a žen? To je jako kdyby někdo chtěl zapálit vodu. Takže buďto ženy věří, že to jde, nebo nevědí samy, co chtějí. Přikláním se spíše k té druhé variantě s tou poznámkou, že až tedy někdy v budoucnu budou vědět, co chtějí, tak za prvé bych se toho jednak rád dožil, ale na to nejsem až tak naivní, a za druhé by mohly potom tedy svědomitě říci, jak se mají muži chovat a ne jenom kritizovat, že všechno dělají špatně.
Samozřejmě se najdou výjimky a přesně tento typ žen muži s oblibou vyhledávají. Takový ten chlapský mozek v ženském těle. Bohužel musím konstatovat, že jich je velmi málo a hlavně jsou všechny velmi brzo rozebrané. Těmto dámám vzdávám hold a zdůrazňuji, že se jich výše zmíněná kritika vůbec netýká.
A pak že neumím napsat článek, který nebude ani trošku sexistický.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama