Říjen 2013

Skinhead v intimních partiích

16. října 2013 v 10:01 | Hank009 |  Články
Už dlouho přemýšlím, že tento článek napíšu, ale vždycky mi chyběl nějaký ten poslední impulz. A ten se dostavil dnes po přečtení článku o vyholených ženských klínech. Samozřejmě ten článek nebyl nic moc, autor míchal páté přes deváté a z tématu, ke kterému by se dalo napsat milion slov, uměle přidal další dvě související témata a tím to celé zabil. Nadělal v tom zmatek a navíc to nebylo ani trochu vtipné. Někoho mi to připomíná, ale to sem nepatří. Holt to byl článek určený ženám a ty jak známo dokážou myslet na víc věcí zároveň a přitom ještě nějaké další vykonávat. Například při sexu s partnerem můžou v klidu myslet na zítřejší nákup, opakovat slovíčka z lekce angličtiny, kam chodí ten charismatický kolega, sakra zítra je další hodina, měla bych si oholit nohy…
A jsme u toho. V návalu paniky si nejenže neužije sex, ale po něm běží do koupelny, kde stráví celou věčnost holením nohou, podpaží a jak se v reklamách říká, intimních partií. A to je špatně. A dělá to drtivá většina žen. Ne že bych byl zastáncem nějakých extra obřích beranic nebo kudrnatých paruk, ale jakýsi náznak dospělosti tam zkrátka být musí. Navíc kompletní depilace vypadá jako klín starší sestry, kterou mladý chlapec špehuje za mlada ve sprše a přesně při této představě chuť na sex chlapa přejde. V dalším případě to vypovídá něco o kreativitě dané majitelky sametového údolí, které se dá poměřovat s chuligány a skinheady, kterým na vytvoření účesu nějakého stylu zkrátka nemají mozkové buňky.
Vím, že ženy často závidí mužům, že si musí holit pouze obličej, ale ruku na srdce, to už taky dávno není pravda. Sice kompletně vyholený chlap vypadá směšně, ale takový přiměřeně udržovaný muž je stále nejžádanějším artiklem. Nebo vlastně není, ale je to dobrá cesta k tomu jak jím být. Prostě a jednoduše. Neholte si klíny do hladka. Nechejte alespoň nějaký náznak toho, že jste dospělé ženy a že chcete, aby tak s vámi bylo zacházeno. A nemyslím tím ty úděsně tenoučké proužky, co nosí dokonce někteří pánové pod spodním rtem, ale buďte kreativní. Nadchází zima, takže do plavek už to moc nebude, tak můžete experimentovat.

Czechia

9. října 2013 v 10:26 | Hank009 |  Články
Nechci se bavit o současném prezidentovi, protože ho nemám rád. S většinou jeho názorů nesouhlasím a nijak tomu není i tentokrát. Nelíbí se mi název Czechia. Nejsem zdaleka sám a poslední dobou to ve společnosti vzbuzuje názorové debaty, ale dlouho jsem si nenapsal nic aktuálního, tak se jen stručně k tomuto tématu vyjádřím.
Líbí se mi však jednoslovný název, zní to prakticky a účelově. Osobně bych se přikládal spíše k názvu Czechlands, je to pro mě přijatelnější a výstižnější. Czechia mi připadá jako zastaralé slovo, z kterého jakoby někdo jen smetl prach a chtěl ho kdesi z pradávné kroniky vyjmout a uvést do současného používání.
Souhlasím s názorem, že se nebude Czechia plést s Čečnou, ale to mi přijde jako velmi slabý argument a to hlavně z toho důvodu, že polovina světa ještě pořád používá název Československo a taky už snad se nebude opakovat incident, kdy došlo k oné nešťastné záměně naší republiky s Čečnu.
Z globálního hlediska je to však úplně jedno, protože velikost a postavení našeho státu ve světě je srovnatelná s plivancem v moři a mnoho lidí ani neví, kde Česká republika leží. Takže si tam dejte, co chcete, žádný vliv to mít nebude, jenom bude zase několik nasraných lidí, kterým se to nelíbí. Těm co s tím souhlasí, je to jedno. Jediný člověk, kterému na tom opravu záleží a chtěl by to změnit, je Zeman, ale v tomto případě si nejsem jist, jestli to zase není jenom další z mnoha jeho drobných bezvýznamných kroků, kterými chce ukazovat a vymezovat svoji moc a leštit si svoje nafouknuté prezidentské ego.