Skinhead v intimních partiích

16. října 2013 v 10:01 | Hank009 |  Články
Už dlouho přemýšlím, že tento článek napíšu, ale vždycky mi chyběl nějaký ten poslední impulz. A ten se dostavil dnes po přečtení článku o vyholených ženských klínech. Samozřejmě ten článek nebyl nic moc, autor míchal páté přes deváté a z tématu, ke kterému by se dalo napsat milion slov, uměle přidal další dvě související témata a tím to celé zabil. Nadělal v tom zmatek a navíc to nebylo ani trochu vtipné. Někoho mi to připomíná, ale to sem nepatří. Holt to byl článek určený ženám a ty jak známo dokážou myslet na víc věcí zároveň a přitom ještě nějaké další vykonávat. Například při sexu s partnerem můžou v klidu myslet na zítřejší nákup, opakovat slovíčka z lekce angličtiny, kam chodí ten charismatický kolega, sakra zítra je další hodina, měla bych si oholit nohy…
A jsme u toho. V návalu paniky si nejenže neužije sex, ale po něm běží do koupelny, kde stráví celou věčnost holením nohou, podpaží a jak se v reklamách říká, intimních partií. A to je špatně. A dělá to drtivá většina žen. Ne že bych byl zastáncem nějakých extra obřích beranic nebo kudrnatých paruk, ale jakýsi náznak dospělosti tam zkrátka být musí. Navíc kompletní depilace vypadá jako klín starší sestry, kterou mladý chlapec špehuje za mlada ve sprše a přesně při této představě chuť na sex chlapa přejde. V dalším případě to vypovídá něco o kreativitě dané majitelky sametového údolí, které se dá poměřovat s chuligány a skinheady, kterým na vytvoření účesu nějakého stylu zkrátka nemají mozkové buňky.
Vím, že ženy často závidí mužům, že si musí holit pouze obličej, ale ruku na srdce, to už taky dávno není pravda. Sice kompletně vyholený chlap vypadá směšně, ale takový přiměřeně udržovaný muž je stále nejžádanějším artiklem. Nebo vlastně není, ale je to dobrá cesta k tomu jak jím být. Prostě a jednoduše. Neholte si klíny do hladka. Nechejte alespoň nějaký náznak toho, že jste dospělé ženy a že chcete, aby tak s vámi bylo zacházeno. A nemyslím tím ty úděsně tenoučké proužky, co nosí dokonce někteří pánové pod spodním rtem, ale buďte kreativní. Nadchází zima, takže do plavek už to moc nebude, tak můžete experimentovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | 16. října 2013 v 17:06 | Reagovat

Já si hlavně myslím, že to jak se ženská holí je čistě její věc. Vůbec holení je věc vkusu. Pokud holka chce mít bobra, tak ho mít bude, pokud chce mít čárku tak jí bude mít. Pokud chlap je zarostlej jako amazonskej prales, tak ženská bude většinou dělat orál jen s velkym odporem, protože strkat nos mezi chlupy je prostě hnus. Jestli ti připadají na hladko oholení muži směšní, pak věř, že většině ženskej to připadá víc sexy a je to známka toho že se chlap tak úplně nezanedbává. :-)

2 Jantar Jantar | 16. října 2013 v 17:49 | Reagovat

[1]:Tohle psala snad 50ti letá ženská? Souhlasím s Kiki, je to každého věc, já jako muž se pravidelně udržuji, a stejně tak i moje partnerka. Nejenom že je to hygienické, je to i hezčí. Pokud už někdo má pocit, že na něj nikdo nekouká, tak ať rovnou ani nechodí k holiči!

3 hank009 hank009 | 17. října 2013 v 8:07 | Reagovat

[1]: Nemůžu si zkrátka pomoct, ale chlapi, co si holí nohy a následně celé tělo mi přijdou směšní. Zastřižený a čistý chlap je v pořádku.

4 hank009 hank009 | 17. října 2013 v 8:10 | Reagovat

[2]: Nepíšu tady o nějakých pralesních můžích a ženách, beranice a paruky se mi fakt nelíbí, jenom mi vadí, když mají ženy ten klín komplet vyholený. To je fakt jak spát s nezletilou...

5 Pan Chundeláč Pan Chundeláč | 18. října 2013 v 14:33 | Reagovat

Vzít si to kolem klacku žiletkou může jen homo, nebo někdo ko si není úplně jsitý svou velikostí a v bujném porostu se mu ztrácí jeho klenot. Ano drn není ideální, ale abch se při močení podíval na vašnostu a ten vypadal jak camprdlík osmiletýho kluka pod lupou, to fakt ne. Já to beru strojkem na vlasy bez nástavce, chlupy neobtěžují ale furt vypadám jak chlap a né jako ti anální rytíři z filmů pro dospělé. Já taky preferuji nějakou čárku, výkřičník, kolečko,čtvereček nebo jiný motiv nad studánkou, holá pipka je pro chronického kunilingistu nebo pedanta. Všichni genitální fašouni mají vymytej mozek z péčka. Vaši rodiče taky měly koberce a i přes to vás zplodily a určitě je to i bavilo. Ale je to každýho věc, když nějakýho chlapa baví si každej druhej den holit vercajk a prdel tak prosím, směle do toho! Já jsem rád že se jednou za 14 dní vybičuju k oholení tváře a podpažáku.

6 hank009 hank009 | 18. října 2013 v 16:02 | Reagovat

[5]: Anální rytíři, to se povedlo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama