Emigrace

25. listopadu 2013 v 22:24 | Hank009 |  Články
Dlouho jsem nic nenapsal. Vím o tom. Spíš mě překvapuje, že se najde někdo, kdo mi to připomene. Bohužel pro něj se stejně střetne jenom s mojí ignorací. Něco tedy napíšu. Hezké čtení to nebude. Nepíšu z toho důvodu, že když si konečně najdu téma a začne se mi v hlavě rodit budoucí článek, nepřestanu myslet na současnou situaci. Jestli můj blog nějakou dobu čtete, tak jste si určitě všimli, že jsem delší dobu nepsal nic o politice. Z jednoduchého důvodu. Nechtěl jsem být depresivní. Na druhou stranu jsem zjistil, že tím stejně nic nezměním. Tak šup sem s depresivním článkem ponurého charakteru.
Emigrace. Slovo, pojem, úkon, vykonaná skutečnost. Chápal jsem, že někteří lidé za komančů emigrovali. Buď z politických nebo sociálních důvodů, a nebo z úplně jiných důvodů. Osobně žádného emigranta neznám.Vždy jsem nad emigrací přemýšlel ve spojitosti se zradou národa. Opuštění vlastních lidí. Spoluobčanů. Myslel jsem si, že lidé emigrují hlavně z osobních důvodů. Zkrátka už nemohou dále snášet to, co se v tomto státě děje.
Poprvé v životě přemýšlím o emigraci v osobní spojitosti. Proč? Důvod je naprosto jednoduchý. Je mi smutno ze zjištění, že nemalá část naší solečnosti jsou totální tupci. Lidé, kteří se nechají opít rohlíkem a nechají si strčit vztyčený posměšný prostředníček do svých řitních otvorů a svému okolí říkat, že je to v pořádku. Já si myslím, že není.
Všechno začlo volbou hlavy státu, kde se ukázalo, že se většina národa nedokáže poučit z vlastních chyb a nadále vstupuje do té samé řeky. Řeka co zavání samolibostí, je opitá vlastní mocí, je arogantní a až nechutně odpudivá vším co vytváří. Nu což. Volba lidu je volba lidu. Pozdě je sepisovat otevřené dopisy a kritizovat. Pozdě. A teď máte vy, většino nárada, co jste chtěli.
Abych jen nenadával, tak tu máme další jasný úkaz o nepoučitelnosti spoluobčanů. Jedná se o minulé volby, kdy velká část "uvažujících" dala slovo chlápkovi, který zbohatnul na státním tunelu. Zbohatnul na tom, že je povinné ze zákona kupovat jeho produkt a pokud něco takového je uzákoněno a má z toho profit soukromý sektor, tak se to obvykle nazývá tunelem. Stejně jako solární elektrárny, ale to bych zas brečel na jiném hrobě. Nařčení ze spolupráce s STB komentovat nebudu, to je kapitola sama pro sebe, nicméně něco o pravdě vypovídá to, že komanči navrhují tyto prověrky zrušit a šéf socanů, aby si vylepšil nějakou tu pozici ve vyjednávání, s tím souhlasí.
Takže tady máme chlápka, který se dostal k penězům díky zákonům jemu ušitým na míru a ti všichni jako stádo mu dali hlas, protože jim namluvil, že už má dost, že peníze nepotřebuje. Jaká hloupost tomuto věřit. Člověk nikdy nebude mít peněz dost, ať už je to kdokoliv. Teď si jen bude vesele protlačovat svoje zákony a tahat z lidí peníze zcela legálně. Nádhera.

Děkuji všem těmto lidem, že nejsou schopni prokouknout ani tu nejjednoduší a do očí bijící lež a s vidinou lepších zítřků volí takto. Dosud jsem byl vždy hrdý na svou zemi, ale když vidím, jací lidé v ní žijí, tak je mi smutno. Jsem zklamaný, že jsme tak hloupým národem. Přemýšlím o emigraci. Třeba je někde hloupých lidí míň a nemají hlavy jen kvůli tomu, aby jim ptáci nesrali do krku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama