Červenec 2014

Střípky z novin

11. července 2014 v 21:02 | Hank |  Články
Tento týden byl velmi náročný den na stránkách Der Jung Gefetslinie. Něco mě překvapilo, něco naopak vůbec a u některých článků jsem si řekl: Ach jo, zase? Vždyť je to pořád dokola.

Tak za prvé:

Ostřílený lídr Sobotka našel ve skříni kostlivce za dvě miliardy. Nevím sice, do jaké skříně se díval, ale ten, kdo ji vlastnil, musel být fakt blbec, že dal za nějakého Emila z kabinetu základky takový prachy a navíc si to ještě schová do skříně. No pěkní magoři ti politici a lidi kolem nich. Se pak nedivím, když se někdo nechá tak napálit a vyplázne prachy, který nevydělám za celý život, za takovou krávovinu, že to nakonec šoupne do skříně a bude v tichosti v koutku doufat, že to nikdo nenajde. Tak hlavně že to sype a ty dvě milky se vždycky někde ztratí, ne?

Za druhé:

Němci, Němci a zase pořád ti stejní Němci. Jako by nestačilo, že si napochodovali do celé Evropy a jen co se z toho všichni oklepali, tak zase naplno ukazují svoji suverenitu. Tak hlavně aby se znova neojevil nějakej magor, kterýmu rupne v kebuli a bude si chtít dát repete. Každopádně na těchto šampionátech je přece normální, že dojde ke zvratům, nečekaným událostem, obrovským překvapením a lítým bojům, které vždycky vyhrají Němci. No co si budeme nalhávat, není to poprvé, co poslali bandu ubrečených chlapů do sprch.

Za třetí:

Test na žena.cz, kde si mohou všechny nejisté partnerky těch necitelných hovad udělat test, který jim řekne, jestli jim to vydrží v manželství nebo ne. Uvedu jednu otázku, z které je hned patrné, jak kvalitní test to je, s mým komentářem v závorkách
.
Váš muž je pro vás...

A) Pán a vládce. (V některých náboženstvích naprosto normální věc - přesto špatná odpověď)

B) Světlo vašeho života, slunce, měsíc, hvězdy. (Tady chybí už jen založení sekty s názvem Muž z vesmíru)

C) Parťák do nepohody. (To jsou kámoši - i když je to správná odpověď)

D) Budižkničemu, bez kterého by mi bylo lépe. (Typická odpověď, kterou když dáte, tak je hned jasné, že to asi klapat nebude)

Zajímavé na tom testu je, že pokud zvolíte odpověď, tak ihned dojde k vyhodnocení po každé otázce, kde se dozvíte, která odpověď je správná a které jsou špatné. Podle mě jsou špatné všechny. No nic, na těchto stránkách jsem si jednou dělal test co vím o těhotenství a vyšlo mi něco ve stylu: V oblasti těhotenství se velmi dobře orientujete, pravděpodbně máte za sebou nějaké vlastní nebo je těhotná některá z vašich kamarádek. Máte o této problematice hodně načteno a nemusíte mít z toho žádný strach. Jste uvědomělá a informovaná žena.

Tak nevím, buďto byl ten test nějaká slátanina, nebo jsem se ocitl v paralelním vesmíru a nechal se zbouchnout nějakou koc na večírku. Břicho zatím nemám, ale ještě jsem to nedostal, tak to budu raděj sledovat.

Za páté a zároveň za poslední:

Článek na ona.idnes.cz o tom, jakého máte doma chlapa. Ten mě fakt pobavil, v každém jsem viděl kousek sebe, ale přitom jsem si při čtení vybavil některé kamarády nebo známé, kterým to sedlo jak facka na ksicht.

Metrosexuál

David Backham, který se stal symbolem městských mužů dbajících o svůj vzhled a sledujících trendy v módě.

Nakonec proč ne, taky si rád koupím občas něco fakt hezkýho na sebe a nechám se za kilo na Konečňáku ostříhat a oholit.

Übersexuál

Brad Pitt nebo Ivan Trojan. Nedbá o sebe tak úzkostlivě, občas zajde na pivo nebo na fotbal, ale taky vyzvedává děti ze školky, angažuje se v rodinném centru a třídí odpad.

Ale jo, taky když vyhodím do koše něco hodně smrdutýho, tak to valím okamžitě vynést do popelnice, abych mohl v tom bytě vůbec existovat.

Gastrosexuál

Zdeněk Pohlreich nebo Jamie Oliver. Tito muži jsou přesvědčení, že láska prochází kuchyní a jsou ochotní dát několik tisíc za litinovou pánvičku.

Tady jen zmíním, že to dělají důchodci na zájezdech od šmejdů, ale pokud jde o pořádný steak, tak si k tomu taky umím říct svoje.

Technosexuál

Všichni z IT a příznivci Pirátské strany. Muži posedlí moderními technologiemi a sci-fi a prý po nich ženský strašně jdou od dob, kdy se začalo vysílat Big Bang Theory.

No jo, dělám v IT, takže jsem vlastně celej Sheldon.

Retrosexuál

Většina osazenstva poslanecké sněmovny. Pije pivo, chodí do zakouřených nádražek a pořvává na fotbale, to vše v oblečení, které mu zrovna padne do ruky. Když má štěstí, tak na něm není ani flek od včerejší svíčkové. Celkem bezpečně ho poznáte, jak lpí na některých atributech své mužnosti.

A co je na tom špatnýho?

Neosexuál

George Clooney. Těžko ho donutíte na těle se zbavit chlupů nebo vousů, ale na druhou stranu se nestydí probrat svoje nebo vaše pocity. Nesleduje moderní trendy, ale ani nechodí jako trhan.

Holit se každý den? Lítat po obchodech a kupovat pořád nový hadry? Nesmysl a ztráta času.

Pokud jste dočetli až sem, tak vám gratuluji. V tom článku byl ještě Spornsexuál, což je nějaký borec z posilovny, co by rád donekonečna souložil, ale už je ten článek moc dlouhý, tak to raděj utnu. Jo a ve finále vyhrají Němci a přemýšlím, že si zajdu zítra koupit těhotenský test a nebudu se raděj dívat do cizích skříní.